Neįtikėtinai ilgus plaukus turinti mama ir trys jos dukterys stebina aplinkinius

Pamenate pasaką apie Auksaplaukę, kuri turi neįtikėtino ilgumo plaukus ir daug metų gyvena įkalinta bokšte? Pasirodo, šiais laikais irgi jų būna.

Tere Lynn Russell (45) su šeima gyvena Ilinojaus valstijoje (JAV). Penkių vaikų motiną ir tris jos dukteris aplinkiniai vadina Auksaplaukių šeimynėle. Mat moters ir jos trijų dukterų plaukai iš tiesų pavydėtino ilgio ir grožio. Jei sudėtume visų šeimos moterų plaukus į vieną eilę, gautume daugiau kaip 4 metrų ilgio plaukus.

Trys dukterys neatsilieka nuo mamos ir kai visos pasileidžia plaukus, reginys būna iš tiesų ypatingas. Mergaitės su mama nuolat laimi prizines vietas ilgiausių plaukų konkursuose, o šeimos tėtis džiaugiasi, kad jo žmona turi įspūdingus plaukus.

Akivaizdu, kad prižiūrėti tokio ilgumo plaukus nėra paprasta. Todėl šeima laikosi taisyklės, kad palaidais plaukais po namus per daug nevaikščioja, ypač virtuvėje. Tere Russell prisipažino, kad anksčiau, kai jos viena iš dukterų dar buvo mažytė, ji skubėjo pakeisti jai sauskelnes ir užmynusi ant savo palaidų plaukų susižeidė.

"Youtube" STOP kadras

Nesunku nuspėti, kad išlaidos šampūnams ir kondicionieriams šioje šeimoje sudaro nemenką visų išlaidų dalį.

Tai, kad šeimoje tiek daug ilgaplaukių, aišku tampa ir tada, kai ateina laikas dulkių siurbliu siurbti grindis ir kilimus.

Tėtis Chipas prisimena, kad jau pažinties dieną jam į akis krito būsimos žmonos plaukai. Šiandien jie dar ilgesni, ir vyras tuo labai patenkintas.

Įspūdingas ilgaplaukių šeimos nuotraukas galite pamatyti čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis