Tėčio horoskopas: kuris Zodiako ženklas yra geriausias tėtis?

Kuris tėtis yra geriausias vaiko žaidimų partneris? O kuris iš visų tėčių labiausiai domisi vaiko auklėjimo naujovėmis? Perskaitykite tėvystės horoskopą ir sužinokite, kokie bruožai būdingi skirtingų Zodiako ženklų tėčiams.


Avinas


Auklėdamas savo vaikus šio Zodiako ženklo atstovas laikosi trijų svarbiausių principų: teisingumas, atvirumas ir reiklumas. Avinas yra rūpestingas ir kruopštus, atidus savo vaiko reikmėms ir poreikiams. Santykis tarp tėčio Avino ir jo vaikų yra pagrįstas pasitikėjimu ir bendradarbiavimu.


Jautis


"Lašas po lašo ir akmenį pratašo", - šis posakis labai patinka ir tinka tėčiui Jaučiui. Jis savo vaikams suteikia materialinę pagalbą, yra kantrus ir neskubina jų. Vaikai auga savo tempu ir atsistoja ant kojų tada, kai yra tam subrendę. Šie tėčiai - saugi ir patikima užuovėja vaikams.


Dvyniai


"Ar galiu nukirpti virkštelę?" "Kiek balų pagal Apgar jis gavo?" Tėčiai Dvyniai tikrai to paklaus gimdykloje, kur atlydėjo savo žmonas. Jie žingeidūs, smalsūs ir imlūs. Tėvystė jiems - naujas iššūkis, kurį jie mielai priima. Su žmona Dvyniai mielai aptaria vaiko auklėjimo ir priežiūros klausimus. Jie tikrai žino, kokios sauskelnės labiausiai tinka vaikui, o mažylio kambaryje pūpso kalnas įvairiausių žaislų, vaikiškos technikos, kuria gerokai iš anksto pasirūpino šis tėtis.


Vėžys


Tai tėtis, kuris nebijo parodyti švelnių jausmų savo vaikams - ima ant rankų nuo pirmų dienų, nešioja, myluoja, čiūčiuoja, dainuoja. Tėtis Vėžys visada ras paguodžiamą žodį vaikui, kai jam to reikės, mokės laiku padrąsinti ar nuraminti. Baltai pavydim Vėžio vaikams.


Liūtas


Kai žiūri į žaidžiantį tėtį Liūtą su savo vaiku, nejučia pagalvoji: "O kuriam iš jų šis šėliojimas teikia daugiau džiaugsmo?" Šis tėvelis mielai organizuoja vaikų šventes, išvykas, keliones. Su juo niekada nebūna nuobodu ar liūdna.


Mergelė


Šis tėtis mėgsta tikslumą, skaičius, todėl jis tiksliai žinos, kada jo vaikui išdygo pirmasis dantukas ir kokio svorio jis buvo sulaukęs metukų. Gali būti, kad jo namuose durų stakta primarginta skaičiukais, kurie rodo, kokio ūgio kuriais metais buvo vaikai. Mergelė mėgsta tvarką, todėl jos nuo mažų dienų moko ir vaikus.


Svarstyklės


Jeigu šeimoje auga keli vaikai, šiam tėčiui yra nelengva dėmesį ir meilę paskirstyti po lygiai. Net ir augindamas vieną vaiką, šis tėtis dažnai jaučiasi lyg užspeistas į spąstus: kaip rasti pusiausvyrą tarp darbo, karjeros ir šeimos? Tai nelengva užduotis, tačiau pasvėręs visus argumentus, tėtis Svarstyklės supras, kas jo gyvenime yra svarbiausia, o kokie reikalai gali ir truputį palūkėti.


Skorpionas


Gyvenimas yra sunkus, o vaikų auginimas - didelė atsakomybė. Taip keliais žodžiais galima nusakyti tėčio Skorpiono požiūrį į tėvystę. Vietoj pasakos apie Pelenę prieš miegą, šis tėtis savo vaikams mieliau skaitytų kažką "realaus", iš gyvenimo. Todėl Skorpiono namuose tikrai rasite enciklopedijų vaikams ir lavinamųjų žaislų. Augindamas vaikus Skorpionas supras, kad vaiko auginimas – ne tik pareiga, bet ir smagus nuotykis, o gyvenime yra gerokai daugiau (ir ryškesnių!) spalvų, negu tik juoda ir balta.


Šaulys


Šiam tėčiui labai svarbu, kad vaikas gautų tinkamą išsilavinimą. Jo manymu, geriausia dovana mažyliui - lavinamasis žaislas, o kai paauga - kabinamas ant sienos pasaulio žemėlapis, gaublys arba vaikiškas mikroskopas. Net ir žaidimai su vaikais Šaulio skiriasi - jie intelektualesni, su nuotykių ir paslapties prieskoniu.


Ožiaragis


Šis tėtis į kompromisus nesileidžia: „Aš esu vyresnis, labiau patyręs, todėl žinau geriau". Toks auklėjimo stilius ne visada duoda vaisių, bet laikui bėgant Ožiaragis tampa lankstesnis ir sukalbamesnis. Jis yra labai patikimas todėl, todėl už j pečių vaikai jaučiasi saugūs.


Vandenis


Tėtis Vandenis yra įdomus ir kartais nenuspėjamas žmogus. Vieną dieną jis neleidžia vaikui pakilti nuo stalo, kol lėkštė neištuštėja, o kartais pats pasiūlo surengti išdykėlišką vakarienę tiesiog lovoje. Jis krečia pokštus ir išdaigas, todėl vaikai žino, kad kiekviena diena, kai jie būna su tėčiu, bus nestandartinė - nežinia, kaip ji prasidės, neaišku, kaip baigsis. Faktas vienas – nuobodu nebus niekada.


Žuvys


Sniego baltumo marškiniai, naujas automobilis ir solidi sąskaita banke - vyrai Žuvys linkę atrodyti stilingai ir net prabangiai. Tačiau auginant mažus vaikus tenka daryti kompromisus - automobilis po kelionės į parką gali tapti panašiu į balandžių lesyklą, o balti marškiniai - papuošti šokolado ar braškių dėmėmis (priklauso nuo to, kas buvo vaiko priešpiečių dėžutėje). Jei taip nutiktų, tėtis Žuvys nepraras savitvardos, ir kitą dieną vėl apsivilks naujus, baltus marškinius! Pavydėtinas ramumas ir tvirtumas!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis