Kaip vaikelio laukiasi skirtingų Zodiako ženklų moterys?

Kaip vaikelio laukiasi skirtingų Zodiako ženklų moterys? Nėštumo horoskopas visiems 12 ženklų.Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Avino ženklo moterys linkusios priimti staigius ir neapgalvotus sprendimus. Nėštumą ir vaiko gimimą šio ženklo moterys taip pat traktuoja kaip projektą, kuriam nereikia ypatingai ruoštis, o reikia tiesiog veikti. Tačiau vos tik patvirtinamas faktas, kad moteris nėščia, ji ima ruoštis, užsirašo pas gydytoją, darosi tyrimus, ir visiškai pamiršta anksčiau pradėtus projektus, jie tampa nebesvarbūs ir nebeįdomūs. 

Naujagimio kraitelį Avino ženklo moterys pradeda ruošti gerokai iki gimdymo datos, ir priperka visko labai daug.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Buvau nusprendusi gimdyti su vyru ir be nuskausminamųjų, bet...

Angelina Jolie ir Bradas Pittas įsivaikina dar vieną vaiką?

Jaučio ženklo moterys yra ramios, išlaikančios pusiausvyrą, svarbius gyvenimo sprendimus jos priima apgalvotai, per daug neskubėdamos. Vaikams jos nori paties geriausio, todėl motinos vaidmeniui ruošiasi ypač rūpestingai. 

Jaučiai ne itin pasitiki medikais, tad nėštumo metu šio ženklo atstovei tenka peržengti savo principus ir daryti tai, ką liepia gydytojas. Iš šono gali atrodyti, kad užsispyręs Jautis tapo nuolaidesnio būdo.

Dvyniams būdinga dvejopa prigimtis, tad nėštumu šio ženklo atstovės džiaugiasi kaip įdomiu ir įkvepiančiu nuotykiu. Tik vėliau Dvynė supranta, kad vaiko gimimas reiškia ir rūpesčius bei problemas. 

Dvynių nuotaikos keičiasi kas minutę – depresiją keičia linksmybės ir džiaugsmas. Nėštumas neapriboja šio ženklo moterų aktyvumo, per devynis mėnesius jos gali spėti išmokti dar vieną kalbą, įgyti vairuotojo pažymėjimą arba apsiginti diplominį darbą.

Vėžio ženklo moterys džiaugiasi kiekviena nėštumo akimirka, motinos vaidmeniui ruošiasi labai rūpestingai - ilgai renkasi tinkamą partnerį, kuris būtų geriausias tėvas vaikui, vaikus gimdo, kad sustiprintų šeimą. 

Iš visų horoskopo ženklų Vėžiams šeima yra svarbiausia, todėl daugumai šio ženklo atstovių nėštumas tampa takoskyra tarp karjeros ir šeimos. Gimus vaikui, šeima tampa svarbiausia jos gyvenime. Šio ženklo moterys nėštumo metu tampa sentimentalios, verksmingos.

Liūto ženklo atstovės gali nuspręsti susilaukti vaiko iš išskaičiavimo, jos šį žingsnį rūpestingai pasveria ir viską apskaičiuoja. Pavyzdžiui, nėštumas joms gali tapti pasiteisinimu, leidžiančiu išvengti atsibodusio darbo, kurio šiaip mesti ji vis neišdrįsta. 

Šio ženklo atstovės, tapusios motinomis, tampa tikromis liūtėmis – savo mažylius jos gina su tikru liūtės temperamentu. Savo vaikams jos įskiepija pasitikėjimą savimi ir savigarbą. Nėštumo metu moteris-Liūtė yra tikra karalienė – ori, graži ir pasitikinti savimi. Šio ženklo atstovėms nėštumo metu patariama labiau rūpintis savo sveikata.

Mergelės nuo ankstyvos jaunystės yra pasiruošusios auginti vaikus. Ir kuo Mergelė tampa vyresnė, tuo labiau nori savo gyvenimą skirti šeimai ir vaikams. Jos yra rūpestingos, gal net pernelyg rūpestingos mamos, siekiančios sužinoti viską apie vaiko sveikatą ir auginimą. Nėštumo metu Mergelės būdas šiek tiek pasikeičia – ji tampa griežtesnė, reiklesnė aplinkiniams, jai sunkiau priimti kompromisus.

Svarstyklių ženklo moterims nėštumas yra romantiškų santykių tąsa. Jos tampa dar praktiškesnės, dar labiau šeimyniškos. Šio ženklo moterys moka išlaikyti pusiausvyrą tarp savo poreikių, gerų santykių su vyru ir kitais šeimos nariais. Jos labai atsakingai vertina nėštumą ir niekada neatidėlioja vizito pas gydytoją ir privalomų tyrimų.

Skorpiono ženklo atstovės nėštumo metu tampa gynybiškai agresyvios aplinkinių atžvilgiu. Jos gali tapti griežtesnės, atšiauresnės ir agresyvesnės, kaprizingesnės. Sąžiningai lankosi pas gydytojus, bet ne taip sąžiningai vykdo jų nurodymus. Prieš kažką darydamos, būtinai turi įsitikinti, kad tai tikrai būtina.

Šaulio ženklo atstovės mamomis yra pasiruošusios tapti labai anksti, jos svajoja apie didelę, draugišką šeimą. Šaulės aktyvumo nėštumas neapriboja, ji spėja užbaigti visus prieš nėštumą pradėtus darbus. Šio ženklo atstovės sportiškos, aktyvios, nėra linkusios dejuoti dėl nėštumo keliamų nepatogumų. Pas gydytojus lankosi nenoriai. Nėštumas pakeičia Šaulio ženklo moters pasaulėžiūrą – ji tampa atsakingesnė ir labiau disciplinuota.

Ožiaragio ženklo atstovėms nėštumas yra geriausias gyvenimo laikotarpis. Jos jaučiasi svarbios, vertingos ir turinčios misiją – išnešioti ir pagimdyti žmonijos įpėdinį. Laiku apsirūpina viskuo, kas būtina mažyliui, susiranda geriausią vaikų gydytoją, labai rūpinasi savimi. 

Ožiaragio ženklo moterys dažniau nei kitų Zodiako ženklų atstovės vengia gimdyti pačios, o renkasi cezario operaciją.

Vandenio ženklo atstovės šeimą sukuria vėliau, nei kitų Zodiako ženklų atstovai, nes labiausiai nemėgsta būti ilgam laikui pririšti prie vienos vietos, vieno projekto ir tų pačių įsipareigojimų. Kai pastoja, šio ženklo atstovė pasirūpina, kad gyvenimas su naujagimiu būtų kuo patogesnis ir mobilesnis, nes ilgai sėdėti namie ji negali. Vandenės uoliai vykdo gydytojo nurodymus, dažnai būna prietaringos.

Žuvų ženklo atstovėms vaikai yra gyvenimo pagrindas, šeimos be vaikų ji neįsivaizduoja. Neretai Žuvų ženklo atstovė už savo išrinktojo sutinka tekėti tik tada, kai jau laukiasi nuo jo vaiko. Nėštumo metu Žuvų charakteris labai pasikeičia. Šalia jų niekam nebūna lengva, nes ji nesileidžia į jokius kompromisus ir nenusileidžia jokiu klausimu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis