Ar tikrai nėštumą galima diagnozuoti su dantų pasta

Tokių dalykų dar nebuvome girdėję. Pirma mintis - kažkas juokauja. Tačiau juk ne balandžio pirmoji. Pasirodo, yra daugybė moterų, kurios tiki, jog nėštumui nustatyti nereikia pirkti specialaus testo, užtenka turėti dantų pastos.

Kaip savo straipsnyje rašo The Huffington Post, yra tikinčių, jog dantų pasta gali nustatyti nėštumą.

Kaip tai veikia? Esą reikia išspausti dantų pastos ir į ją įlašinti moters šlapimo. Jeigu moteris nėščia, esą šlapimas pakeis dantų pastos spalvą. Taip kartais galima kita reakcija - putojimas.

O jeigu šlapimą sumaišius su dantų pasta niekas nesikeičia, esą galima spėti, kad moteris ne nėščia.

Įdomiausia, kad paieškos sistemoje "Google" frazė „toothpaste pregnancy test“ (liet. dantų pastos nėštumo testas) tampa vis populiaresnė, taigi, tikinčiųjų šiuo būdu netrūksta.

Žinoma, toks metodas gydytojams ir vaistininkams kelia tik juoką. Jie net neabejoja, kad tai tėra pinigus sutaupyti norinčių moterų pramanai, nieko bendro neturintys su realybe. Pasak specialistų, yra keli būdai sužinoti, ar moteris laukiasi - jau žinomi nėštumo testai, kraujo tyrimas bei ultragarso tyrimas.

Kokia jūsų nuomonė apie tokį nėštumo nustatymo būdą? Gal jau buvote apie tai girdėję anksčiau? Laukiame nuomonių komentaruose!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis