Kaip atspėti, kas gims: mergaitė ar berniukas?

Anksčiau, kai nebuvo modernių nėščiųjų tyrimo būdų, būsimo vaiko lytį spėdavo pagal pačius keisčiausius ženklus. Jūsų dėmesiui - bobučių pranašystės, kaip atspėti mažylio lytį dar moteriai besilaukiant.

Linea Nigra


Išvertus iš lotynų kalbos ši frazė reiškia „juoda linija", ji kartais nėštumo metu išryškėja ant pilvo. Ši rusva linija driekiasi nuo pilvo vidurio iki gaktos srities ir yra maždaug centimetro pločio. Yra žinoma, kad šią pigmentaciją sukelia hormonai, tačiau iki šiol neišsiaiškinta, kodėl atsiranda būtent vertikali linija.


Yra prietaras, kad pagal atsiradusią liniją galima nustatyti būsimo kūdikio lytį. Jeigu linija driekiasi nuo gaktos iki bambos, gims mergaitė, o jeigu linija nuo gaktos iki pat pilvo viršaus - berniukas.


Pilvas aukštai ar žemai?


Yra manančių, kad pakanka pažvelgti į nėščios moters pilvą, kad galėtum nustatyti, kokios lyties kūdikio ji susilauks! Anot prietarų, jeigu pilvas žemai, gims berniukas, jeigu aukštai - mergaitė. Tačiau tokius prietarus sumaniusieji veikiausiai dar nežinojo, kad būtent nuo motinos kūno formos, raumenų, vaiko padėties ir kitų fizinių veiksnių priklauso tai, pilvas aukštai ar žemai.


Oda sausa ar švelni?


Jeigu būsimos mamos oda sausa, jai gims berniukas, o jeigu švelni - ji susilauks mergaitės.


Koks kūdikio širdies plakimas?


Sakoma, kad laukiantis mergaitės kūdikio širdis plaka virš 140 tvinksnių per minutę, o berniuko - iki 140 tvinksnių per minutę. Tačiau 1996 metais žurnale „Journal of Reproductive Medicine" pristatytas tyrimas paneigė šią teoriją. Kūdikio širdies plakimas keičiasi viso nėštumo metu priklausomai nuo vaisiaus amžiaus ir jo judėjimo. Bet koks dažnis nuo 120 iki 160 tvinksnių per minutę negimusiam kūdikiui yra normalus.


Kokios jūsų garbanos?


Ar jūsų plaukai tapo plonesni bei mažiau žvilgantys? O gal priešingai - džiaugiatės vešlesnėmis ir spindinčiomis garbanomis? Pirmuoju atveju jums prognozuojama mergaitė, o antruoju - berniukas.


Kur priaugote papildomo svorio?


Kalbama, kad net papildomi nėštumo metu priaugti kilogramai gali padėti nustatyti mažylio lytį! Jeigu priaugtas svoris daugiausiai ant pilvo, tuomet gims berniukas. Jeigu papildomi kilogramai susikaupė ant sėdmenų ar klubų, tuomet laukiatės mergaitės.


O kaip dėl būsimo tėvelio? Jeigu jam auga svoris kartu su jumis, tuomet greičiausiai turėsite mergaitę. Jeigu jo svoris nesikeičia - gims sūnus!


Skaičiai...


Jeigu sudėjus jūsų amžių pastojimo metu su mėnesio, kada pastojote, skaičiumi gautas skaičius yra nelyginis - gims mergaitė. Jeigu skaičius lyginis - tuomet laukite sūnaus.


Saldaus, sūraus ar rūgštaus?


Tai dar vienas puikiai žinomas prietaras! Norite saldžių dalykų, tokių kaip sultys, vaisiai ar šokoladas? Tokiu atveju jums turėtų gimti mergaitė. Tačiau jeigu norisi sūriai ar rūgščiai - turėtų gimti berniukas. Taip pat kalbama, kad laukiantis berniuko nėščia moteris dažniau pageidauja daug baltymų turinčio maisto, pavyzdžiui, mėsos ar pieno produktų.


Vestuvinio žiedo testas


Paimkite savo vestuvinį žiedą (tiks ir bet koks kitas žiedas), adatą ir savo plauką (jeigu plaukai trumpi, tiks siūlas). Atsigulkite ir leiskite žiedui tabaluoti virš jūsų pilvo. Jeigu jis pradės suktis ratu, tuomet pilvelyje greičiausiai gyvena berniukas, jeigu žiedas juda į šonus tarsi švytuoklė, tuomet turėsite mergaitę.


Rytais pykina?


Ar pirmaisiais nėštumo mėnesiais jus kankino rytinis pykinimas? Jeigu taip, tuomet jums turėtų gimti mergaitė, jeigu ne - berniukas.


Kaip dėl šaltų pėdų?


Jeigu laukiantis pėdos šaltesnės nei iki nėštumo, tuomet pasaulį išvys berniukas. Jeigu pėdos nešąla, tuomet laukiate mergaitės!


Kaip atrodote?


Nėštumo metu atrodote geriau nei prastai? Greičiausiai jums gims berniukas. Jeigu nėštumas jūsų išvaizdai nepadėjo, tuomet laukite mergaitės. Kaip sakoma, mergaitė atima iš mamos grožį!


Krūtinės testas!


Pažvelkite į krūtinę veidrodyje - kuri krūtis didesnė? Jeigu dešinė, tuomet nešiojate berniuką, jeigu kairė - mergaitę.


Į šiaurę ar pietus?


Kai einate miegoti, jūsų pagalvė yra į pietų pusę ar šiaurės? Jeigu šiaurės, tuomet jums gims berniukas, jeigu pietų - laukite mergaitės.


Spuogų nusėtas veidas...


Jeigu nėštumo metu jūsų veidą nusėjo spuogai, greičiausiai po krūtine nešiojate mergaitę. Jeigu veidas lygus, gims berniukas.


Kaip atrodo jūsų pilvas?


Pilvas primena krepšinio kamuolį ar arbūzą? Jeigu pilvas panašus į krepšinio kamuolį, tada laukite berniuko, jei jis primena arbūzą - mergaitės.


Plaukuotos kojos?


Ar nėštumo metu plaukai ant kojų auga greičiau nei įprastai? O gal jokių pokyčių nepastebėjote? Pirmuoju atveju jums pranašaujamas berniukas, antruoju - mergaitė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis