3 būdai, kaip sužinoti būsimo vaiko lytį anksčiau už kitus

Kas gims - berniukas ar mergaitė? Tėvai su nekantrumu laukia tos dienos, kai sužinos būsimo vaikučio lytį. Nuo senų laikų egzistuoja daugybė vaiko lyties spėjimo būdų.

1 būdas: kinų kalendorius

Šis kalendorius yra paplitęs visame pasaulyje. Pagal jį būsimo vaikučio lytį spėja ir lietuvės, ir kinės, ir prancūzės. Kaip tai veikia? Kaip pasakoja legenda, Kinų lyties nustatymo lentelė buvo palaidota karališkame kape daugiau nei prieš 700 metų. Prieš kurį laiką atrasta lentelė naudojama būsimojo kūdikio lyčiai nustatyti. Lentelė pagrįsta mamos amžiumi ir pastojimo mėnesiu.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Gydytojas E.Jakiūnas: orgazmą gimdymo metu mačiau du kartus
VIDEO: neeilinė vyro reakcija sužinojus, kad jis taps seneliu

Kinų kalendoriaus patikimumą kviečiame išbandyti čia.

2 būdas: mamos krūtinės dydis

Dar vieną įdomų vaiko lyties nustatymo būdą yra sugalvojusi JAV gyvenanti žurnalistė Jena Pincott. Tai - būsimos mamos krūtinės dydis. Ji sako, kad nėščiosioms, kurios laukiasi mergaitės, krūtinė didėja kitaip, negu laukiantis berniuko.

Apie šį ir kitus įdomiuosius nėštumo faktus Jena rašo savo knygoje, kuri tapo bestseleriu jau ne vienoje šalyje: „Ar šokolado mėgėjai susilaukia laimingesnių vaikų?" (angl. Do Chocolate Lovers Have Sweeter Babies?)

Sužinoti, kaip iš nėščiosios krūtinės galima nustatyti būsimo vaiko lytį, galima čia.

3 būdas: kaip nustatyti būsimo vaiko lytį neišeinant iš namų?

TavoVaikas.lt portale esame domėjęsi ir kitais vaiko lyties nustatymo būdais. Kai kurie iš jų primena gražias bobučių pasakas, o kai kurie skamba tikroviškai ir norisi juos išbandyti.

Jeigu norite sužinoti, kaip vaiko lytį galima išsiburti su raudonaisiais kopūstais arba su soda, kviečiame paskaityti mūsų parengtą straipsnį "6 lengvi būdai, kaip nustatyti vaiko lytį namuose" štai čia.

Na, o jei esate pernelyg dideli skeptikai, tuomet rekomenduojame ir ketvirtą būdą - sulaukti bent 20 nėštumo savaičių ir užsirašyti ultragarso tyrimui. Jo metu greičiausiai ir sužinosite, koks slapukas ar slapukė gyvena jūsų pilve.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis