Kaip nėščioji jausis, priklauso ir nuo jos drabužių spalvos

Nepaneigsime, yra moterų, kurioms vienas iš veiksmingiausių „vaistų" nuo blogos nuotaikos - apsipirkimas. Graži suknelė ar mielas aksesuaras iš karto prablaško ir suteikia gerų emocijų. Nėščiosioms tai ypač aktualu. Augant pilvukui, moteris netelpa į savo rūbus, ir klausimas „Kuo apsirengti?" jai aktualus kaip niekada.

Siūlome šiek tiek daugiau sužinoti apie spalvų poveikį besilaukiančiai moteriai. Kokios spalvos rūbai pagerintų nuotaiką? Ką apsirengti tokią dieną, kai, atrodytų, viskas krenta iš rankų?

Tai, kad kiekviena spalva turi tam tikrą poveikį mūsų emocijoms, žinoma jau seniai. Nereikia būti mokslininku, kad suprastum, jog kartais tam tikros spalvos akcentas moters rūbuose suteikia ir ypatingą nuotaiką. Prisiminkite, juk buvo dienų, kai būdama itin geros nuotaikos rengėtės ryškių spalvų rūbais, o kai kada, norėdama pasislėpti nuo aplinkinių, rengėtės pilkos spalvos rūbais? Kartais mūsų toks pasirinkimas yra pasąmoningas, o ne tikslingas.

Sužinokime, ką spalvos reiškia būsimoms mamoms, ir kaip jų pagalba galime keisti nuotaiką?

Nesimiega? Vartotės jau kelinta naktis iš eilės, nerasdama vietos šeimyninėje lovoje? Pabandykite apsirengti mėlyna pižama. Mėlyna spalva asocijuojasi su šalčiu ir žiemos speigu. Vilkint tokį rūbą jums iš karto užsinorės palįsti po šilta antklode, ir nepajusite kaip užmigsite kietu miegu.

Shutterstock nuotr.

Kažkas nesiseka? Suplanuota diena nėra tokia, kaip norėtųsi? Atrodo, kad esate ties riba ir tuoj pratrūksite iš pykčio ir bejėgiškumo? Stop. Apsirenkite patį raudoniausią rūbą, kokį tik turite. Tai padės pamiršti nesėkmes ir užprogramuos jūsų mintis tik teigiamoms emocijoms ir geriems įvykiams.

Tiesa, kasdien raudonai rengtis būsimoms mamoms gal ir nereikia. Raudona veikia aktyvinančiai, manoma, kad vilkint raudoną rūbą didėja rizika, kad bus didesnis ir kraujospūdis.

Shutterstock nuotr.

Jeigu jaučiate įtampą ir nerimą, pavyzdžiui, bijote kažkokio artėjančio įvykio, susitikimo, pokalbio, jums padėti gali žydros spalvos rūbas. Nusipirkite žydrą it dangus palaidinę arba skarelę, ji turėtų suteikti jums drąsos priimti būsimus įvykius tokius, kokie jie bus.

Shutterstock nuotr.

Balta spalva - nekaltybės simbolis, ji rekomenduojama psichologų tada, kai jums reikia „pasikrauti" teigiamos energijos. Tai tarsi filtras, pro kurį nepraeis jokios blogos mintys.

Shutterstock nuotr.

Ši spalva - puikus antidepresantas ir geros nuotaikos užtaisas būsimai mamai. Šios spalvos rūbai rekomenduojami, jeigu jums gresia persileidimas, tai turi teigiamos įtakos laktacijos sistemai. Tačiau itin jautrios mamos šios spalvos turėtų vengti ramybės metu - kažin ar miegas su oranžiniais naktiniais marškiniais bus gilus ir kokybiškas.

DELFI / Tomas Vinickas

Tai saulės, šilumos spalva, kuri skatina pozityvų nusiteikimą. Ramina nervų sistemą, turi teigiamos įtakos atminčiai, dėmesio koncentracijai.

Shutterstock nuotr.

Harmonijos ir ramybės spalva. Šios spalvos rūbai praverčia tada, kai jums reikia priimti svarbius nutarimus, apsispręsti dėl svarbių dalykų. Vilkint šios spalvos rūbais, moteris adekvačiai priima ją pasiekiančią informaciją, jie padeda pačiai moteriai susidoroti su neigiamomis emocijomis.

Shutterstock nuotr.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 6 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis