10 stiliaus patarimų kiekvienai nėštukei

Slėpti tokį mielą pilvuką tikrai gaila! Kad nėštumo metu galėtumėte demonstruoti puikią figūrą, siūlome keletą patarimų apie nėščiųjų rūbus.

10 patentuotų patarimų, kad nėštumas spinduliuotų grožį

Sluoksniuokite rūbus

Medvilniniai marškiniai ant berankovių marškinėlių – nesusagstyti, ant jų – švarkelis ar nertinis – irgi nesusagstytas. Šitaip būsite patogiai, spalvingai apsirengusi ir galėsite dėvėti turimus rūbus.

„Laikinai perkeltos kilpos“ metodas

Ar dar telpate į turimus rūbus? Iš bėdos...? Bet į būsimų mamų skyrių drabužių parduotuvėje dar lygi ir per anksti? Didysis klausimas, maždaug 16-ąją nėštumo savaitę iškylantis kas rytą: ką čia apsirengti. Kelnių pažemintais klubais nepaliksi nesusagstytų – dar nusmuks. Čia padės tik juostelė, kuria močiutės įsigudrindavo sujungti sagos kilpą ir sagą. Tada apsisiauskite kokiu laisvai plevenančiu rūbu – atrodys visai neblogai. Dar galima vilktis tiesaus, neliemenuoto kirpimo sukneles ir sijonus. Tačiau būkite atsargi: išryškės ne tik pilvukas, bet ir kiekvienas riebaliukas ant klubų.

Pritaikykite džinsus

Džinsai – geriausi merginų draugai! Nukirpus juosmenį per maždaug pustrečio centimetro ir prisiuvus tamprios elastinės juostos atkarpą, ši meilė tikrai tvers dar keletą artimiausių mėnesių.

Jokių dirželių ir raištelių

Marškiniai su raišteliais prie rankovių, ties talija ar ant klubų nelabai tinkami pūpsančiam pilvukui.

Laiminga ir be kišenių

Atsisveikinkite su marškiniais, džemperiais ir kelnėmis su uždėtomis kišenėmis. Jos išsipučia – o šito jums dabar mažiausiai reikia.

Nepirkite visų rūbų iš karto

Dažniausia klaida – pasidavus emocijoms vienu ypu prisipirkti per daug rūbų. Verčiau kas kelias savaites ramiai pagalvokite, ko Jums netrukus tikrai prireiks.

Verčiau vienu dydžiu didesni

Pamačiusi išties patinkantį rūbą pirkite jį vienu - dviem dydžiais didesnį. Sulig augančiu pilvuku mažėja tikimybė, kad vėlesniais nėštumo mėnesiais pamatysite kitą tokį šaunų rūbą.

Neeksperimentuokite!

Dabar ne metas stiliaus eksperimentams – dėvėkite tai, ką tikrai mėgstate.

Nebijokite puoštis

Laimė, šiandien nėščioms moterims nereikia slėptis į maišus panašiuose rūbuose – galima išdidžiai demonstruoti savo pilvuką. Todėl nereta renkasi ne vien specialius modelius nėščiosioms, bet ir itin gerai išsitempiančias kelnes ar sijonus iš džersio audinio. Kodėl gi ne! Juk labai ilgos kelnės visad atrodys elegantiškai. Jei jos apačioje dar ir su apsiuvais, koja optiškai keliais centimetrais pailgėja.

Rinkitės kokybę

Vargu ar kuri moteris turi visą spintą nėščiosios rūbų. Tad kiekvienas turimas bus dėvimas dažnai. Kad rūbas gerai išlaikytų formą ir per greit nenusidėvėtų – rinkitės kokybę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis