Dvi moterys 39 nėštumo savaitę: kokie skirtingi pilvukai

„Liaukitės aiškinę, kaip atrodo normalus nėštumas“, – tokią žinutę savo gerbėjams ištransliavo dvi žinomos moterys, besilaukiančios vaikelių.

Apkūnioms moterims skirtų drabužių modelis Tess Holilday ir sportininkė Brittany Aäe išdidžiai rodo, kaip skirtingai atrodo jų pilvai tuo pačiu nėštumo laikotarpiu.

Šios nuotraukos pasako daugiau, nei tūkstantis žodžių. Sportininkė Brittany Aäe „Instagram" paviešino savo ir modelio Tess Holilday nuotraukas, kurios siunčia mums visiems žinią: liaukitės aiškinti, kaip privalo atrodyti „normalus" nėštumas!

Savo paskelbtame tekste ji pasakoja, su kokiais prietarais abiem joms tenka nuolat susidurti.

in this image these two women are at about the same stage in their pregnancies - 39 weeks. that is the gorgeous @tessholliday looking boss on the left and me with the defined abs on the right. she is a voluptuous model and I am a sinewy mountain athlete. both of us are shamed for our size - she for her roundness and me for my smallness. both of us are having or had healthy pregnancies as validated by our healthcare providers. both of us are making empowered choices about our personal health. ✨why does our society shame women whose bodies do not adhere to some narrow notion of false normalcy? ✨ let's instead keep our thoughts and words about other people's size to ourselves. pregnancy is tough enough without also being body shamed. #effyourbeautystandards #momshame

A photo posted by Brittany Aäe (@__magneticnorth__) on May 31, 2016 at 5:55pm PDT

Baikite mus gėdyti dėl kūnų!"

„Šioje nuotraukoje abi šios moterys yra tame pačiame nėštumo etape – 39 savaitėje. Kairėje yra nuostabioji Tess Holliday, kuri atrodo tiesiog puikiai, o dešinėje esu aš su stipriai išreikštais raumenimis. Ji yra apvalių formų modelis, aš esu ištverminga kalnų sportininkė. Abi mes sulaukiame kritikos dėl savo figūrų – ji dėl savo apvalumų, aš dėl savo grakštumo. Iki šiol mūsų abiejų nėštumas buvo visiškai sveikas, tai patvirtino mūsų gydytojai. Mes abi savarankiškai priimame sprendimus dėl savo sveikatos.

Kodėl mūsų visuomenė turi žlugdyti moteris, kurių kūnai neatitinka kažkieno siauro suvokimo apie klaidingą normalumą?

Verčiau pasilaikykime savo mintis ir nuomonę apie kitų žmonių drabužių dydį sau. Nėštumas jau ir be to gėdijimo dėl kūno yra pakankamai įtempta patirtis".

Kiekvienas nėščiosios pilvas yra unikalus

Aiškus pareiškimas, kuris ne taip dažnai kartojamas. Tess Holliday savo „Instagram" profilyje žengė dar vieną žingsnį ir paaiškino situaciją mažiau vyniodama žodžius į vatą: „Kai tau kas nors nori pateikti neprašytas instrukcijas, kas tau ir tavo kūdikiui turėtų būti geriausia, pilnai galima jiems pasakyti, kad jie turėtų atstoti".

Tad norėtųsi pasakyti močiutėms, mamoms ar visiškai svetimiems žmonėms gatvėje: kai jūsų niekas neprašo pasakyti savo nuomonės apie nėštumą ir vaiką, iš tikrųjų yra geriau paprasčiausiai patylėti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis