To dar nebuvo: trylikametė nėščia, tėvui - 10 metų

Rusijos Krasnojarsko regione veikiantis Švietimo ministerijos padalinys patvirtino informaciją apie neįprastą įvykį: septintoje klasėje besimokanti 13-ametė laukiasi kūdikio nuo ketvirtoje pradinės mokyklos klasėje besimokančio berniuko, kuriam vos 10 metų. Tačiau gydytojo pediatro Nikolajaus Skorobogatovo nestebina faktas, kad kūdikį galėjo pradėti tokio jauno amžiaus vaikai - jie abu esą jau įžengę į reprodukcinį amžių.


Anot jo, ši situacija tik dar kartą įrodo, kad apie lytinį švietimą reikia kalbėti kuo anksčiau. Kaip rašoma gazeta.ru. Rusijoje trūksta lytinio švietimo, o jaunuolių, pradedančių lytinį gyvenimą, amžius, regis, kasmet jaunėja. Rusijos Švietimo ministerijos duomenimis, "mergaitės lytinį gyvenimą dabar pradeda vidutiniškai 17-18 metų, o berniukai 16-17 metų“.


Apie septintą savaitę kūdikio besilaukiančią septintokę mokyklos direktorius dar sausio 9 dieną informavo Švietimo ministeriją, taip pat kreipėsi į pareigūnus. Mergaitė gyvena į socialinių tarnybų registrą įtrauktoje daugiavaikėje šeimoje, kuri vertinama kaip "socialiai pavojinga". Tačiau visai ne dėl to, kad šeimoje smurtauta ar tėvai mėgsta girtauti - pasirodo, vaikų mama sunkiai serga onkologine liga, o tėvas nespėja vienas pasirūpinti ir sergančia žmona, ir visais vaikais. Visgi abu tėvai informavo, kad nėštumo nenutrauks - pasiliks dukters kūdikį.


Šeimą kiekvieną mėnesį lankę socialiniai darbuotojai situaciją apibūdina gerai, esą vaikai ir pamaitinti, ir aprengti, ir prižiūrėti. Tačiau trylikametei gerų žodžių jie gaili: mergina esą itin sudėtingo charakterio, maištauja, mokosi prastai, terorizuoja ir naudoja emocinį smurtą prieš kitus vaikus.


NAUJIENA: žurnalą TAVO VAIKAS jau galite pirkti internetu. Įsigyti galite ir senesnių žurnalų. SPAUSKITE ČIA.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis