Džinsiniai sijonai madingoms mamoms – kokius rinktis?

Šiek tiek atsitraukime nuo kasdienių rūpesčių ir pakalbėkime apie madą. Ar žinote, kad džinsiniai drabužiai šiais metais sugrįžta į mados topus? Galbūt laikas stilingu džinsiniu sijonu papildyti garderobą? Jei nežinote, kokį pasirinkti, nesijaudinkite. Mes čia esame tam, kad padėtume.

Nepaisant to, kiek jums metų ir kiek atžalų turite, džinsinis sijonas privalo būti jūsų drabužių spintoje. Jis laikomas vienu iš bazinių, o tai reiškia būtinų turėti, drabužių. Jei dar neturite stilingo džinsinio sijono, nusipirkite jį ir nustebsite, kiek daug dailių derinių galėsite susikurti. O dabar laikas pakalbėti apie tai, kokį džinsinį sijoną rinktis ir su kuo derinti.


Koks džinsinis sijonas turėtų papildyti madingos mamos garderobą?


Bet kurio modelio ir ilgio džinsiniai sijonai puikiai tinka madingai mamai, todėl yra verti vietos drabužių spintoje. Žinoma, šis teiginys nepalengvina pasirinkimo, tačiau tokia tiesa, kad visi džinsiniai sijonai yra stilingi. Kuris modelis geriausiai tinka jums, žinote tik jūs pati, todėl drąsiai rinkitės tai, ką mėgstate.


Šiais metais patys madingiausi yra trumpi džinsiniai sijonai. Jie gali būti tiesaus kirpimo arba A formos. Dizainų yra įvairių ir tikrai su kiekvienu iš jų atrodysite madingai. Galite rinktis paprastą tiesaus kirpimo, priekyje per visą ilgį susagstomą metalinėmis sagomis ar nesimetriškai susisegantį džinsinį sijoną.


Tiesa, itin trumpas modelis nebus patogus, jei nuspręsite užsukti į žaidimų aikštelę. Tokiu atveju, rekomenduojame rinktis midi sijoną. Velniškai žavingai atrodo vidutinio ilgio džinsiniai sijonai su skeltuku priekyje. Be to, mamoms reikėtų atkreipti dėmesį į judėjimo laisvę, o priekyje esantis skeltukas leidžia nevaržomai judėti.


Jei esate ilgų sijonų mėgėja, jūs taip pat galite rasti šį tą stilingo tarp džinsinių sijonų. Mamai galbūt nebūtų patogus ilgas siauras sijonas, tačiau yra dailių platėjančių modelių, kurie leis laisvai judėti ir madingai atrodyti, kai reikės parke skubėti paskui nustygti vietoje negalintį mažylį.


Greičiausiai jau žinote, kokį džinsinio sijono modelį pasirinkti. O kaip dėl spalvos? Šiais metais mados topuose vyrauja ryškios spalvos. Dėl to jūsų sijonas gali būti žalias, oranžinis, rožinis ar violetinis. Tačiau jei planuojate sijoną nešioti ne vienerius metus, rinkitės mėlyną, juodą ar pilką. Šios džinso spalvos iš mados neišeina niekada. Beje, žaismingas pasirinkimas gali būti mėlynas džinsinis sijonas su gėlytėmis ar žvaigždėmis.


Džinsiniai sijonai madingoms mamoms – kokius rinktis?
Džinsiniai sijonai madingoms mamoms – kokius rinktis?
Partnerio archyvas

  

Su kuo derinti džinsinį sijoną?


Kai galvosite, su kuo derinti džinsinį sijoną, pirmiausia atkreipkite dėmesį į progą, komfortą ir oro sąlygas. Džinsiniai sijonai puikiai atrodo su įvairiais marškinėliais, palaidinėmis, marškiniais, megztiniais ir kitais viršutiniais drabužiais. Kasdienai ar laisvalaikiui galite rinktis mėgstamus marškinėlius, stilingą džinsinį sijoną ir sportinius batus. Kai norisi pasipuošti, puikiai tinka vidutinio ilgio arba trumpas sijonas, žavinga palaidinukė ir aukštakulniai. Patogus ir stilingas aukštakulnių pasirinkimas prie džinsinio sijono yra eskadrilės su platformomis arba basutės su grubiu kulnu ir platforma.


Taigi, pamirškite visus mitus apie tai, kad mamoms nedera dėvėti aptemptų džinsinių sijonų. Priešingai, kiekviena madinga mama savo garderobe tiesiog privalo turėti bent vieną mėgstamą džinsinį sijoną.


Užsakymo nr.: PT_75302

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis