Nuotraukos, kurios atima žadą: kaip iš arti atrodo gimdymas

Lietuvoje vis dar populiarėjanti labai pamažu, gimdymo fotosesija užsienyje jau seniai nieko nestebina. Kai kurie fotografai specializuojasi fotografuodami tik nėštumus ir gimdymus.

„Dangiška patirtis“ - taip galimybę įamžinti pirmąjį kūdikio įkvėpimą vadina fotografė Leilani Rogers, jau ne vienerius metus fiksuojanti skirtingų moterų gimdymus. „Dauguma žmonių įsitikinę, kad gimdymas – tai labai privatus dalykas. Tačiau tuo pačiu tai yra nuostabus įvykis, apie kurį reikia pasakoti savo vaikams ir kurį reikia švęsti“ - pasakojo Leilani, naujausiomis nuotraukomis besidalinanti su visais savo Instagram sekėjais.

Fotografė tikisi, kad jos nuotraukos padės šviesti visuomenę ir kiek kitaip pažvelgti į gimdymą, pajausti tą užburiančią laukimo dvasią ir tą žodžiais nenusakomą akimirką, kuomet kūdikis išvysta pasaulį.

Vienas įsimintiniausių kadrų - kūdikis, kuris gimė amniono maišelyje

A photo posted by Leilani Rogers, Photographer (@photosbylei) on Feb 22, 2014 at 5:08pm PST

Nepamirštama Leilani patirtis - galimybė nufotografuoti surogatinės motinos gimdymą ir momentą, kuomet būsimoji kūdikio mama pirmą kartą pamato savo vaikelį.

Ši mama išlaukė 42 savaites ir 2 dienas, kol jos mažylis su medikų pagalba pagaliau pradėjo belstis į pasaulį. Gimdymas vyko ne visai pagal planą, tačiau mama buvo stiprti ir iškentėjo be jokių nuskausminamųjų. Tačiau pažvelkite, kokį palaikymą ji turėjo...

A photo posted by Leilani Rogers, Photographer (@photosbylei) on Feb 24, 2016 at 1:58pm PST

Kuomet kalbame apie gimdymą, dažniausiai galvojame apie mamą ir jos kūdikį. Šioje nuotraukoje užfiksuota ypatinga akimirka - būsimas tėvelis negali sutvardyti emocijų, pamatęs savo dukters gimimą.

Akimirka, kurios niekada nepamirši - tu padarei viską, ką turėjai padaryti ir pagaliau išvysti savo kūdikį...

Vaikai jaučia, kada ir ką reikia daryti. Nuostabi akimirka tarp mamos ir sūnaus. Jis tiesiog priėjo, uždėjo rankas ant jos pečių ir laukė kartu, kol sąrėmiai praeis.

Po trijų berniukų pagaliau gimė mergytė!

Mažylis, gimęs po cezario operacijos.

Mažylio virkštelė buvo apsisukusi aplink kaklą 3 kartus, tačiau gimdymas praėjo sklandžiai ir kūdikis gimė sveikas

Mažoji mamos pagalbininkė

A photo posted by Leilani Rogers, Photographer (@photosbylei) on Mar 22, 2014 at 10:02am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis