Fotosesija iš namuose vykusio gimdymo, kuriame dalyvavo visa šeima

Lietuvoje gimdymas namuose padedant medikams nėra reglamentuotas, tačiau daugelyje užsienio šalių šis būdas yra numatytas įstatymais ir moterys gali legaliai rinktis - gimdyti ligoninėje, natūralaus gimdymo centre ar savo namuose.

Šios nuotraukos, kurių autorė fotografė Michele Pampanini, įamžino jaukų vaiko gimdymą namuose.

Akimirka, kuomet gimsta vaikas, yra ypatinga. Gimdymas namuose – patirtis, kuriai ryžtasi nedažna moteris. Brazilė Alana Ferreira nusprendė, kad gimdys namuose, vandens pripildytame baseine, o jos gimdyme dalyvaus ne tik gimdymo specialistės, kurios jį priims, bet ir vyras bei vyriausioji dukrytė.

Nuotraukose įamžintos jaukios gimdymo akimirkos – į baseiną įlipusi mažylė masažuoja mamai nugarą, po to stebi prieš sekundę gimusį broliuką.

Luiza laukia gimstant broliuko – tą išduoda nuotrauka, kurioje mažylė kreida lentoje rašo jo vardą- Benjaminas. Jam gimus, mažylis uždedamas mamai ant krūtinės, virkštelė dar nenukirpta.

Kviečiame drauge pasižiūrėti įspūdingas fotografijas, kurias profesionali gimdymų fotografė viešai publikuoja savo socialinio tinklo Facebook paskyroje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis