Kokią sekso pozą rinktis, jei norite berniuko, o kokią – planuojantiems mergaitę

Vieni mano, kad seksualinės pozos, laikas ir varpos įsiskverbimo gylis gali lemti būsimo kūdikio lytį. Kiti sako, kad nėra būdo nuspėti ar nulemti lytį.

Vaiko lytis visada yra loterija. Tikimybė „laimėti berniuką“ arba „laimėti mergaitę“ yra po 50 procentų. Mokslas neturi įrodymų, kad žmonių naudojami būdai gali turėti įtakos vaiko lyčiai. Vienintelis patikimas būdas suplanuoti vaiko lytį - apvaisinimas mėgintuvėlyje ir embrionų atranka. Tačiau tai kelia daug medicinos etikos klausimų.

Nepaisant to, kad medikai skeptiškai vertina įvairius lyties planavimo būdus, kurie yra paplitę visame pasaulyje, yra porų, kurios tvirtina, jog tai padėjo joms susilaukti norimos lyties vaiko.

Kiekvienos moters kiaušinėlyje yra X chromosoma (viena iš dviejų chromosomų, kurių reikia sukurti biologinei lyčiai). Kiekvieno vyro organizme yra milijonai spermatozoidų, dalis jų yra moteriški su X chromosoma, dalis - vyriški su Y chromosoma. Ar atžala bus berniukas, ar mergaitė, priklauso tik nuo vyro spermos turinio.

Dauguma lyties parinkimo metodų koncentruojasi į šių chromosomų charakteristiką. Pavyzdžiui, X chromosomos (mergaitės) yra lėtesnės ir didesnės už Y chromosomas (berniukus). Taip pat X chromosomos yra atsparesnės rūgštingumui makštyje ir gimdos kaklelyje, todėl gali „palaukti" Y chromosomų ir didina šansus, kad gims mergaitė. Na, o pH lygį gali keisti mityba ir kiti faktoriai.

Apie būsimo vaiko lytį ir sekso pozas

Jeigu poros nori susilaukti berniuko, joms rekomenduojama sueitis,kai vyras įsiskverbia į moterį iš nugaros. Vienas iš tokių būdų yra žinomas kaip „šuniuko poza". Galima išbandyti ir pozą atsistojus, kai vyras stovi iš nugaros. Tokios pozos leidžia giliau įsiskverbti varpai, ir ejakuliacijos metu sperma išsilieja arčiau gimdos kaklelio, tad spermatozoidams tenka nueiti trumpesnį kelią iki tikslo. Kuo mažesnį kelią jie keliauja, tuo didesnė tikimybė susilaukti berniuko.

Jeigu svajojate apie mergaitę, patartina misionieriaus poza, kai moteris apačioje, tada galima kontroliuoti įsiskverbimo gylį. Kuo ilgiau spermatozoidai keliaus iki kiaušinėlio, tuo didesnė mergaitės tikimybė, nes vyrišką lytį lemiantys spermatozoidai yra mažesni ir greičiau žūsta, o „moteriškieji" - išgyvena ilgiau. Mergaičių planuotojams dėl tos pačios priežasties patariama ir „šaukšto poza". Nors nė viena sekso poza negali garantuoti norimos lyties, kodėl gi jų neišbandžius? Tikėjimas daro stebuklus!

Geriausia sekso poza, norint susilaukti berniuko.

Populiariausia poza, norint susilaukti berniuko, yra vadinamoji šuniukų poza. Vyriškieji spermatozoidai išlieka trumpiau nei moteriški spermatozoidai, tačiau jie greitesni, greičiau pasiekia gimdą. Šuniukų poza suteikia galimybę vyrui giliau įsiskverbti, tad spermatozoidai greičiau apvaisina kiaušinėlį ir padidėja šansai susilaukti berniuko.

Patarimas:

Moterys turėtų mažiau valgyti pieno produktų ir mažiau gerti gazuotų gėrimų, nes vyriškiems spermatozoidams labiau patinka rūgštinė terpė. Norėdami paspartinti spermatozoidų judėjimą, vyrai turėtų gyventi sveikai, vengti alkoholio bei kitų neigiamų veiksnių, kurie silpnina vyriškąją spermą.

Geriausia sekso poza, norint susilaukti mergaitės.

Kadangi moteriški spermatozoidai gyvybingesni už vyriškus, pozos turėtų būti tokios, kad vyro įsiskverbimas būtų negilus. Pavyzdžiui, tokia būtų poza, kai pora guli ant šono, vyras moteriai už nugaros. Moteriški spermatozoidai neskubėdami keliauja iki kiaušinėlio, jie išlieka gyvybingi 3 - 5 dienas ilgiau nei vyriški spermatozoidai, tai padidina šansus susilaukti mergaitės.

Patarimas:

Moterims patartina valgyti daugiau pieno produktų ir saldumynų, nes moteriškiems spermatozoidams patinka rūgštingesnė terpė. Vyrams reikėtų mažiau gerti kavos, gyventi sveikai.

Kiti 3 patarimai, kaip susilaukti norimos lyties vaiko:

Ovuliacija

Manoma, kad moteris, tiksliai žinodama, kada jai vyksta ovuliacija, galėtų įtakoti būsimo vaikučio lytį: norint susilaukti berniuko, mylėtis reikia ovuliacijos dienomis, norintiems mergaitės - kelios dienos iki tol. Dėl tos pačios ką tik aukščiau aprašytosios priežasties, kad spermatozoidai su X moteriškąja chromosoma keliauja lėčiau.

Susilaikymas

Jeigu tiksliai žinote, kuriomis ciklo dienomis vyksta ovuliacija, patartina keletą dienų (mažiausiai 4-5) iki tol susilaikyti nuo lytinių santykių. Manoma, kad tokiu atveju spermatozoidai didesne jėga ir greičiu pasieks kiaušinėlį. Taigi, teoriškai labiau tikėtina susilaukti berniuko.

Orgazmas

Orgazmo metu išsiskyrusios medžiagos padaro moters makštį labiau šarminę. Tokia terpė labiau patinka „vyriškiems" spermatozoidams, taigi, tikėtina, kad tokio pradėjimo momentu gimtų berniukas. Kad ir kaip nepatraukliai tai skambėtų, lytiniai santykiai be orgazmo turi daugiau šansų baigtis mergaite, dėl to, kad makšties terpė lieka nepakitusi. Sveikos moters makšties terpė yra rūgštinė.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis