Kaip nesuklysti, ar vyras bus geras tėtis

Renkantis partnerį, moteris be kitų vyro savybių vertina ir „tėtiškumą“, tai yra tokias savybes, kurios padės jam būti geru ir mylinčiu tėčiu. Tačiau kaip žinoti, ar tas išrinktasis būtent toks ir yra?


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, Būna ir taip: laukė mergaitės, o gimė berniukas
Kas nutiks, jei vaiko nuolat klausime „O kaip manai tu?

Vida Press

Eksperimentų metu mokslininkai išmatavo vyriškos lyties tiriamųjų testosterono kiekį. Vėliau jiems buvo rodomos suaugusių žmonių, taip pat vaikų ir kūdikių nuotraukos. Paskui šių vyrų nuotraukos buvo parodytos moterims, kurios turėjo įvertinti jų patrauklumą ir draugiškumą vaikų atžvilgiu. Daugiausiai moterų susidomėjimo sulaukė tie vyrai, kurie patys save apibūdino kaip draugiškus vaikų atžvilgiu – dauguma moterų galėjo įsivaizduoti ilgalaikius santykius su jais.

Moterys pakankamai tiksliai įvertino ir tyrimo dalyvių vyriškumą. Daugiausiai testosterono turinčius vyrus jos įvardijo kaip labiausiai vyriškus. Būtent juos dailiosios lyties atstovės apibūdino kaip patraukliausius, tačiau tai geras atspirties taškas tik trumpalaikiams santykiams.

Vida Press

Tyrimo autoriai padarė išvadą, kad iš žmogaus veido galima išskaityti daugiau informacijos nei buvo manoma anksčiau.

Moterims patraukliais atrodo tie vyrai, kurie dėl didelio lytinių hormonų kiekio turi akivaizdžius bruožus (pavyzdžiui, platus smakras). Tai byloja apie gerą imuninę sistemą ir puikius genus. O štai švelnūs, apvalaini veido bruožai rodo, kad vyras yra tinkamas ilgalaikiams santykiams – jis būtų rūpestingas, geras tėvas ir vyras.

Vida Press

Vis dėlto, kai moterys renkasi partnerį, joms visada svarbus bendras vaizdas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis