5 tėvų patarimai, kaip susilaukti norimos lyties vaiko

Iš anksto perspėjame, kad nė vienas iš šių patarimų nėra patikrintas ir įrodytas mokslo atstovų. Tačiau surinkome bene dažniausiai pasitaikančius patarimus, kuriuos vieni kitiems dalija tėvai, kaip susilaukti norimos lyties mažylio.

Faktas, kurio nenuginčys niekas

Moters lytinių chromosomų porą sudaro dvi X chromosomos, o vyro - viena X ir Y chromosoma. Jei kiaušialąstę apvaisins spermatozoidas su X lytine chromosoma, gims mergaitė, jei Y - berniukas. Taigi, tikimybė susilaukti norimos lyties vaiko visada yra ne mažesnė kaip 50 proc.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Ką valgo karališkasis kūdikis: mamos pieną ar mišinuką?
Populiariausių vardų TOP 10 didžiuosiuose Lietuvos miestuose

Kuo grindžiami visi „mėgėjiški" patarimai?

Bene visi patarimai, kaip susilaukti norimos lyties vaiko, remiasi atradimu, kad vyrišką lytį lemiantys spermatozoidai yra mažesni ir greičiau pasiekia tikslą, o „atsakingieji" už mergaites yra didesni ir ištvermingesni.

5 dažniausi patarimai, kuriuos mini tėvai, norėdami susilaukti norimos lyties vaiko:

1.Ovuliacijos diena

Manoma, kad moteris, tiksliai žinodama, kada jai vyksta ovuliacija, galėtų įtakoti būsimo vaikučio lytį: norint susilaukti berniuko, mylėtis reikia ovuliacijos dienomis, norintiems mergaitės - kelios dienos iki tol. Dėl tos pačios ką tik aukščiau aprašytosios priežasties, kad spermatozoidai su X moteriškąja chromosoma keliauja lėčiau.

2. Tam tikros sueities pozos

Jeigu poros nori susilaukti berniuko, joms rekomenduojama sueitis,kai vyras įsiskverbia į moterį iš nugaros. Vienas iš tokių būdų yra žinomas kaip „šuniuko poza".

Galima išbandyti ir pozą atsistojus, kai vyras stovi iš nugaros. Tokios pozos leidžia giliau įsiskverbti varpai, ir ejakuliacijos metu sperma išsilieja arčiau gimdos kaklelio, tad spermatozoidams tenka nueiti trumpesnį kelią iki tikslo. Kuo mažesnį kelią jie keliauja, tuo didesnė tikimybė susilaukti berniuko.

Jeigu svajojate apie mergaitę, patartina misionieriaus poza, kai moteris apačioje, tada galima kontroliuoti įsiskverbimo gylį. Kuo ilgiau spermatozoidai keliaus iki kiaušinėlio, tuo didesnė mergaitės tikimybė, nes vyrišką lytį lemiantys spermatozoidai yra mažesni ir greičiau žūsta, o „moteriškieji" - išgyvena ilgiau.

Mergaičių planuotojams dėl tos pačios priežasties patariama ir „šaukšto poza". Nors nė viena sekso poza negali garantuoti norimos lyties, kodėl gi jų neišbandžius? Tikėjimas daro stebuklus!

3. Susilaikymas

Jeigu tiksliai žinote, kuriomis ciklo dienomis vyksta ovuliacija, patartina keletą dienų (mažiausiai 4-5) iki tol susilaikyti nuo lytinių santykių. Manoma, kad tokiu atveju spermatozoidai didesne jėga ir greičiu pasieks kiaušinėlį. Taigi, teoriškai labiau tikėtina susilaukti berniuko.

4. Orgazmas

Orgazmo metu išsiskyrusios medžiagos padaro moters makštį labiau šarminę. Tokia terpė labiau patinka „vyriškiems" spermatozoidams, taigi, tikėtina, kad tokio pradėjimo momentu gimtų berniukas.

Kad ir kaip nepatraukliai tai skambėtų, lytiniai santykiai be orgazmo turi daugiau šansų baigtis mergaite, dėl to, kad makšties terpė lieka nepakitusi. Sveikos moters makšties terpė yra rūgštinė.

5. Tam tikras maistas

Vieno tyrimo metu buvo nustatyta, kad moterys, kurios susilaukė mergaitės, vartojo daugiau kalcio ir magnio turtingų maisto produktų, už moteris, susilaukusias berniukų. Tai būtų šie produktai: jogurtas, tofu, pienas, avižiniai dribsniai, migdolai, špinatai, brokoliai, pupelės, anakardžių riešutai ir apelsinai.

Ir priešingai, jeigu svajojate apie mergaitę, reiktų vengti maisto produktų, kuriuose yra daug druskos ir kalio, tai, pavyzdžiui, bulvės, šoninė, duona, krevetės ir rūkyta lašiša.

Kalbant apie maistą, kai kur patariama likus pusvalandžiui iki lytinio akto išgerti kavos, esą tai „suaktyvintų" organizmą, ir padėtų susilaukti berniuko.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis