Sekso pozos, kurios padeda susilaukti berniuko ar mergaitės

Vieni galimybę susiplanuoti vaiko lytį vadina bobučių pasakomis, kiti dievagojasi, kad iš anksto planavo pradėti berniuką ar mergaitę, ir tai jiems pavyko.

Garsieji Beckhamai atvirai kalbėjo apie pastangas susilaukti mergaitės

Viktorijos ir Davido dukrytei Harper šiandien jau dveji metukai. Planuodama jos gimimą, garsioji porelė neslėpė norinti po trijų berniukų gimimo susilaukti ir dukrytės. Patarti vieno profesoriaus, Beckhamai mylėjosi poza, kai Viktorija kabo žemyn galva. Apskaičiuoti vaiko lytį įmanoma, ne viename interviu tvirtino Viktorija su Davidu ir noriai dalijosi žinomais būdais.

Pasak garsiojo futbolininko, vaiko lytis priklauso ir nuo mylėjimosi pozos. „Norit mergaitės - neleiskite moteriai būti viršuje" - sakė jis. Be to, pasak norimos lyties susilaukusios poros, ne mažiau svarbu ir tai, ką valgai. Esą valgant pailgus vaisius ir daržoves didėja itkimybė susilaukti berniuko, apvalius - mergaitės. Na, ir paskutinis Davido patarimas, kad pradėti mergaitę reikia per jaunatį.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Kokie vyrai veržiasi dalyvauti gimdyme, kokie - bėga nuo jo?

Ar tikrai šeimoje reikia skirtingų lyčių vaikų?

Norimos lyties vaiką poros ima planuoti tada, kai jau augina vienos lyties vaikus. Tačiau ar visada auginant du berniukus šeimai būtinai norisi mergaitės? Štai viena mūsų portalo skaitytoja, prisistačiusi dviejų berniukų mama, rašo: „Galiu pasakyti, kas mane labiausiai nervino, kai laukiausi antrojo vaiko. Ogi nuolatos aplinkinių kartojama frazė: "Tai dabar reikia mergaitės, tai dabar reikia mergaitės"! Na, būkit geri, nepezėkit tokių niekų būsimiems tėvams, nei jūs žinot, ko jiems reikia, nei jie gali vaiko lytį pasirinkti, nei išvis tai jūsų reikalas.

Labai nesmagu laukiantis girdėti tokius dalykus, nes atrodo, kad jei gims antras ar trečias berniukas, arba antra/ trečia mergaitė, tai jau bus kažkoks brokuotas vaikas, kurį gal į vaikų namus reikės atiduoti, kad ne tos lyties? Juk "reikia mergaitės"! Norit ką nors besilaukiančiai pasakyti? Sakykite "sveikinu, džiaugiuosi kad turėsi vaikelį", to visiškai užtenka. Beje, aš labai džiaugiuosi sulaukusi savo antrojo berniuko ir į jokią mergaitę jo nekeisčiau" - sako moteris, kurios manymu, vaikučio lytis yra intymus tėvų reikalas, kurio aplinkiniams nėra jokio pagrindo aptarinėti.

Gydytojų požiūris į vaiko lyties planavimą

Gydytojai akušeriai ginekologai skeptiškai nusiteikę kalba apie lyties planavimą. Jokių mokslu pagrįstų metodų nėra. Kas gims - berniukas ar mergaitė, yra nulemiama apvaisinimo akimirką. Kiekviena ląstelė turi porą lytinių chromosomų. Visos moters ir vyro ląstelių chromosomos - vienodos, išskyrus lytinių chromosomų porą - moters lytinių chromosomų porą sudaro dvi X chromosomos, o vyro - viena X ir Y chromosoma. Jei kiaušialąstę apvaisins spermatozoidas su X lytine chromosoma, gims mergaitė, jei Y - berniukas. Kaip sako specialistai, tikimybė visada yra 50/50 proc.

Kaip pradėti berniuką, o kaip - mergaitę?

Nors mokslas ir nesvarsto rimtai šių būdų, žmonės juos bando. Ir kai pasiseka, sako, kad jie veiksmingi. Kai šeimos planavimas dar nebuvo rimtu mokslu, bobučių laikais tikėta pačiais keisčiausiais dalykais: nori berniuko - mylėkis su batais ar prieš tai prisivalgyk raugintų agurkų, nori mergaitės - užtrauk namie visas užuolaidas. Šiandien tokie dalykai kelia tik šypseną, o mėgėjiškas šeimos planavimas remiasi moters ovuliacijos ciklu.

Manoma, kad moteris turėtų tiksliai žinoti savo ovuliacijos dieną. Ir jeigu nori susilaukti mergaitės, lytiniai santykiai turėtų vykti keletą dienų prieš ovuliaciją. Jei nori berniuko - ovuliacijos dienomis. Šio metodo esmę grindžia atradimas, kad „vyriškieji" spermatozoidai yra mažesni ir greičiau pasiekia tikslą, o „moteriškieji" - didesni ir ištvermingesni.

Berniukas gims, jei...

Vyras lytinio akto metu bus giliau įsiskverbęs. Esą kuo giliau makštyje vyks ejakuliacija, tuo trumpesnis spermatozoidų kelias link tikslo, ir tuo mažesnė tikimybė, kad berniuką lemiantys spermatozoidai pakeliui žus. Logiška, jog kai kurie žinovai tokiu atveju pataria pozą, kai mylimasi iš nugaros ir sėkla iš karto patenka arčiau gimdos kaklelio angos.

Kitas būdas, kurį praktikuodavo jau ir mūsų mamos bei močiutės - makšties šarminimas. Esą kuo mažiau rūgščios terpės bus moters lytiniai takai, tuo lengviau pro ją prasmuks berniukišką lytį lemiantys spermatozoidai. Todėl liaudies patarimuose galima rasti ir tokių, kaip prieš lytinį aktą praplauti makštį sodos tirpalu ar kitu šarmo turinčiu prausikliu.

Be to, jeigu moteris patiria didelį orgazmą, į jos lytinius takus irgi suplūsta daugiau šarmingų gleivių.

Mergaitė gims, jeigu...

Viena iš sueičių pozų, rekomenduojamų norintiems mergaitės - „misionieriaus" poza, kai moteris guli po vyru. Tada natūraliai pailgėja spermatozoidų kelias iki gimdos, vadinasi, didesnę tikimybę išlikti turi ištvermingesni moters lytį lemiantys spermatozoidai.

Taip pat yra pastebėta, kad bėgant metams, vyrui mažėja spermatozoidų kiekis ir jų greitis, taigi, vyresni tėčiai dažniau susilaukia mergaitės.

Kadangi moters orgazmo metu gimda susitraukinėja ir greitina spermatozoidų kelią link tikslo, atvirkščiai, nepatyrus orgazmo, didėja tikimybė, kad spermatozoidui teks kelią įveikti ilgiau, taigi, išliks ištvermingieji mergaitės lytį lemiantys spermatozoidai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis