Trys amžinai nėščios garsenybės – kas jos?

Kone kas savaitę užsienio spaudoje pasimato pranešimų apie vieną ar kitą žinomos moters nėštumą. Šie pranešimai pasitvirtina toli gražu ne visada.

Daugeliui aktorių, dainininkių, modelių ir kitų garsenybių bent kartą gyvenime buvo "pripaišytas" nėštumas. Tačiau yra kelios moterys, prie kurių žinia apie tariamą nėštumą itin limpa. Jeigu pasitvirtintų kiekviena paskleista informacija, jos galėtų pretenduoti į titulą „amžinai nėščia“. Kas jos, garsenybės, kurios nėščiomis neteisingai paskelbtos buvo „n“ kartų?

Kate Middleton

Pirmoji vieta šiame sąraše atitenka Didžiosios Britanijos princo Williamo žmonai, Kembridžo hercogienei Kate Middleton (34). Karališkoji šeima augina liepą trejų metų gimtadienį švęsiantį pirmagimį princą George bei vienerių metų princesę Charlotte.

Vida Press

Apie Kate Middleton tariamą nėštumą žinių kyla nuolat. Užsienio žiniasklaidoje pasirodo pranešimų, kad karališkoji pora norėtų dar vaikų, gal tai ir yra pagrindinė priežastis, kodėl Kate sulaukia tiek dėmesio, kai kalba pasisuka apie vaikų planavimą ir nėštumą. Po to, kai Kate Middleton pagimdė princesę Charlotte, buvo pranešimų, kad ji laukiasi dvynių. Spaudos fotografai tik ir taikosi įamžinti akimirką, kurioje matytųsi apvalėjantis garsiosios moters pilvukas. Tačiau bent jau kol kas nėra jokių ženklų, kad Kate planuotų dar vieną nėštumą. Atvirkščiai, vis dažniau ji kritikuojama dėl itin didelio lieknumo.

Vida Press

Jennifer Aniston

Jennifer (47) galima pavadinti tikra slapuke – ji ne iš tų garsenybių, kurios atvirai kalbėtų apie savo santykius, meilės nuotykius ir planuojamus ar neplanuojamus vaikus. Net ir savo vestuves su Justinu Theroux, kurios įvyko 2015 metais, jai puikiai pavyko nuslėpti.

Vida Press

Gal todėl ir kalbų apie jos nėštumą kyla jau kone dvidešimt metų nuolat. Ir nė karto ši žinia nepasitvirtino. Su pirmuoju sutuoktiniu Bradu Pittu Jennifer vaikų nesusilaukė, aktorių pora išsiskyrė 2005 metais. Dabar, nepaisant brandaus amžiaus gimdymui, gandai, kad Jennifer gali tapti mama, netyla. Vos kokiame nors renginyje aktorė pasirodo su platesne suknele, tuoj pasipila klausimai: „O gal?", „Ar jau?", „Pagaliau?.."

Vida Press

Eva Mendes

Viena gražiausių šių dienų aktorių tituluojama Eva Mendes (41) taip pat patenka į "amžinai nėščių" sąrašą. Aktorių pora Eva Mendes ir Ryanas Goslingas itin kruopščiai slepia savo asmeninį gyvenimą.

Reuters/Scanpix

Štai pranešta, kad 2016 metų pavasarį jie susilaukė dukters Amados. Apie tai taip ir nebūtų niekas sužinojęs, jei ne portalo TMZ.com paviešintas mergytės gimimo liudijimas. Jame nurodyta, kad mergaitės tėvai yra garsioji pora, o pats liudijimas išduotas gegužės 3 dieną. Tačiau šio nėštumo aktoriai ar jų atstovai niekada nebuvo patvirtinę, tad belieka spėlioti, ar tai tiesa. Pora augina 2014 metais gimusią pirmagimę Esmeraldą Amadą. Tiesa, reikia pastebėti, kad gandų nuolat kyla ne tik dėl Evos galimo nėštumo, bet ir skyrybų su vyru.

Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis