Nėščiųjų stiliaus dvikova: daugiau ar mažiau nuogo kūno? FOTO

Greičiausiai ne vienai besilaukiančiai kyla klausimas, kaip derėtų atrodyti prie vandens telkinio. Rinktis vientisą maudomąjį kostiumėlį, prisidengti skraiste, o gal vilkėti bikinį? Šį kartą būsimų mamų stiliaus dvikovoje aktorė M. Hunziker ir prodiuserio bei pramoginių šou teisėjo S. Cowello mylimoji L. Silverman. Kuri atrodo geriau?

Praėjusių metų liepos mėnesį aktorė ir manekenė Michelle Hunziker (37 m.) ilsėjosi Ibizoje. Čia, dar besilaukdama, Michelle mėgavosi vandens ir saulės teikiamais malonumais. Ji drąsiai demonstravo figūrą, vilkėdama mažai tedengiantį dviejų dalių kostiumėlį. Tačiau su bikiniu aktorė atrodė puikiai, figūros jai galėtų pavydėti ne viena.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Mano gimdymo istorija: komandiruotė su nuotykiais
Kiek į medikų kišenę deda gimdančios lietuvės?

Michelle Hunziker
Michelle Hunziker
Vida Press

2013 m. rugsėjo viduryje M. Hunziker pagimdė antrąją atžalą – dukrelę Sole. Iš pirmosios santuokos su italų žvaigžde Erosu Ramazzotti ji turi vyresnėlę dukrą Aurorą Sophie (18 m.). Šiuo metu aktorė yra susižadėjusi su Tomaso Trussardi.

Michelle Hunziker
Michelle Hunziker
Vida Press

Pramoginių šou „Pop Idol“, „The X Factor“, „Britain's Got Talent“ ir „American Idol“ teisėjas bei atlikėjų prodiuseris Simonas Cowellas (54 m.) ir jo mylimoji Lauren Silverman (37 m.) neseniai atostogavo Barbadose. Besilaukianti Lauren vilkėjo vientisą maudomąjį kostiumėlį, klubus moteris pridengė balta skraiste. Šviesus gyvūnų kailių raštais margintas kostiumėlis aptempė apvalų Lauren pilvuką. Šiuo metu pora laukia pirmagimio.

Lauren Silverman
Lauren Silverman
Vida Press
Lauren Silverman
Lauren Silverman
Vida Press

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 100 Lt vertės apatinių rūbų parduotuvės čekį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis