Kokio bruožo Žuvims pavydi kiti Zodiako ženklai

Tėvai, auginantys vaiką, kuris gimė po Žuvų ženklu, patvirtins - tai jautrios ir lakią vaizduotę turinčios asmenybės. Šie vaikai nuo gimimo yra apdovanoti daugeliu talentų.

Fantazuotojai

Šio Zodiako ženklo vaikai mėgsta fantazuoti, dažnai gyvena savo fantazijų pasaulyje, kuriame stebuklinga lazdelė įgyvendina jų norus. Nenustebkite, kad jūsų namuose vieną dieną atgis lėlės ir pliušiniai meškinai. O prie stalo pasodintam meškinui bus paprašyta įpilti jo mėgstamiausios burokėlių sriubos. Juk jūsų namuose auga po Žuvų ženklu gimęs mažylis! Žemiški ir kasdieniai darbai jam dažnai neįdomūs, todėl jis randa būdą nuo jų pabėgti. Žuvys nuo gimimo yra apdovanotos talentais, tačiau ne visada ir ne visus juos panaudoja. Artistiškumas, lyriškumas, poetiškumas, polinkis į meną ir kūrybą - šio Zodiako ženklo talentų sąrašas yra ilgas.

Dažnai pravirksta - nepamirškite padrąsinti

Neretai mažieji Žuviukai vaikystėje būna nedrąsūs, jautrūs, gali pravirkti, atrodo, dėl smulkmenos. Gerai, jei tarp vaikų ir tėvų yra stiprus ryšys, kai vaikas gali pasipasakoti, kas slegia jo širdį ir pečius. Žuvys yra prieraišios, moka atjausti. Matydami tokį Žuvų jautrumą, nepamirškite padrąsinti savo vaiko. Skatinkite jo empatiją ir išsikalbėjimą, užduodami klausimus apie tai, kaip jis jaučiasi ir kalbėdami apie savuosius jausmus. „Tau dabar liūdna, nes reikia eiti miegoti, suprantu tave", „Supykai, nes brolis sugriovė tavo bokštą" - nepamirškite atspindėti visai mažų vaikų jausmų, kurie dar nemoka žodžiais išreikšti to, ką jaučia.

Kokie būreliai tinkamiausi?

Sunku surasti Žuvis, kurios vienaip ar kitaip nebūtų susijusios su menu ar neturėtų pomėgio kuriai nors meno sričiai. Todėl visai paaiškinama, kodėl vaikystėje daug Žuvų lanko šios srities būrelius - muziką, dailę šokius. Žuvims patinka tokie būreliai. Renkantis profesiją, Žuvys neretai teikia pirmenybę kūrybiškoms, meniškoms profesijoms. Juos dažnai galima sutikti scenoje. Būna, kad šio ženklo atstovai susidomi medicina, ir tampa puikūs šios srities profesionalai.

Svarbusis bruožas, kurį turi ne visi

Žuvims būdingas labai svarbus ir gyvenime vėliau praversiantis bruožas - empatija. Žuvys moka atjausti kitą, nesunkiai įsijaučia į kito žmogaus jausmus. Tuo pačiu, tai kartais pereina į melancholiją ir perdėtą jautrumą. Net paprasčiausias animacinis filmukas jį gali taip sujaudinti, kad vaiko mintys dar ilgai suksis apie jį. Dėl to Žuvims visada reikia emocinės tėvų paramos, supratimo, kad jie yra šalia, prireikus visada išklausys. Ir atvirkščiai, įtampa namuose ir blogi santykiai su tėvais visapusiškai neigiamai veikia vaiką, jo raidą ir vystymąsi. Todėl, tėveliai, būkite atidūs ir padėkite stiprėti jautriai Žuvų sielai.

Ramūs ir taikūs

Šio ženklo vaikai apdovanoti įgimtu taikumu ir draugiškumu. Jie nesivelia į konfliktus, nemėgsta barnių, smurto, triukšmo. Jie iš prigimties yra labai gabūs. Šiam vaikui augti ideali rami, tyli ir darni aplinka. Žuvys nepakenčia ginčo, ypač, jei į jį įsivelia jo mylimi tėveliai. Naudinga turėti naminių gyvūnų. Jie puikiai išauklėti, nuo ankstyvo amžiaus moka savimi užsiimti, kita vertus, gali jaustis nesaugūs, tad jiems reikia daug tėvų meilės ir dėmesio, mainais sulauksite iš jų daug dėmesio.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis