Smagūs žaidimai su plastilinu ir šiaudeliais

Plastilinas mūsų namuose yra mėgstamas užsiėmimas, tačiau kartais tiek aš, tiek sūnus jį ilgam pamirštame ir būname užsiėmę kuo nors kitu.

Tačiau tikrai visada prisimenu plastiliną, kai Kasparas serga ir tenka būti namuose. Tada įvairiausi žaidimai su juo kartojasi kasdien. O man vis norisi išnaudoti šį pomėgį ir kokiems nors įdomiems dalykams papasakoti.

Geometrija Kasparui jau nėra naujiena, tačiau kad geriau suvoktų, vis ieškau naujų būdų, kaip trikampius, kvadratus ir kitas figūras įtraukti į mūsų žaidimus. Šįkart tam pasitarnavo plastilinas ir šiaudeliai.

Asmeninio albumo nuotr.

Taigi viskas, ko jums reikės: plastilinas ir šiaudeliai. Aš naudoju kiek storesnius ir sukarpau juos į mažesnes dalis. Išbandėme dvimates ir trimates figūras (šios nebuvo labai stabilios, bet sūnų labai sužavėjo). Aš iš pradžių parodžiau, kaip pagaminti įvairias figūras, skaičiavome kampus ir kraštines, paskui Kasparas (2m 7mėn) ėmėsi konstruoti pats.

Asmeninio albumo nuotr.

Su vyresniais vaikais šį užsiėmimą tikrai galimą dar labiau išplėtoti. Esu kažką panašaus mačiusi su vynuogėmis ir zefyrais. Tai ir pasufleravo idėją. Gal kažką tokio bandėte ir jūs?

Jeigu nesate nusiteikę geometrijai, šiaudelių vis tiek nepamirškite žaisdami plastilinu. Štai dar viena akimirka iš mūsų ankstesnių užsiėmimų.

Asmeninio albumo nuotr.

Sukarpyti šiaudeliai, kamšteliai ir plastilinas. Visa kita - vaiko fantazija, o dvimečiui jos tikrai netrūksta. 

Išmėginkite!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis