Teo ir Ieva pristato: gėlių teptukas, spalvų loterija ir kitos linksmybės lauke

Kaip smagu vasarą! Vabalų, paukščių ir kitų gamtos reiškinių stebėjimas, drugelių gaudymas, vandens pramogos – visa tai galima išbandyti vasarą gryname ore.

Žaidimai lauke sudaro vaikui sąlygas atsipalaiduoti ir „išsikrauti". Taip pat padeda stiprius pamatus apie ekologiją, sodininkystę, daržininkystę, metų laikų kaitą.

Kadangi mudu su Teo lauko pramogomis mėgaujamės jau kuris laikas ir turime galimybę išbandyti vis ką nors naujo, skubame savo atradimais pasidalinti ir su mūsų rubrikos mylėtojais.

Praėjusį kartą dalinomės gamtos gėrybių lobio ieškojimu (straipsnį rasite ČIA). Šįkart norime pasiūlyti panašų ir labai smagų užsiėmimą.

Spalvų loterija

Šis žaidimas padės vaikams susipažinti su spalvomis ir atspalviais. Tereikia ant lapo brūkštelti kelis spalvų variantus ir leistis į tokių pat spalvų paieškas pievoje.

Asmeninio archyvo nuotr.

Labai įtraukiantis užsiėmimas, kurio metu galima atrasti dar nematytus spalvų atspalvius, susipažinti su pievos flora fauna, atrasti tai, kas dar buvo neatrasta.

Gėlių teptukai

Na, o po tokių spalvų paieškų man kilo mintis iš gamtoje randamų gėlyčių, smilgų, lapų ir kitokio gėrio pagaminti nepaprastus teptukus.

Asmeninio archyvo nuotr.

Jie man - nuostabaus grožio. Ir Teo jie labai patiko. O piešti su tokiais teptukais – vienas malonumas! Vis kitokia tekstūra suteikia vis kitokius potėpius. Tikrai nuostabu!

Asmeninio archyvo nuotr.

Tikiuosi mūsų siūlomi žaidimai ir užsiėmimai jums patiks ir išbandysite bent vieną, kurį nors!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis