Teo ir Ieva pristato: 5 žaidimai su vaiku, kurie lavina vaizduotę, kūrybiškumą ir smulkiąją motoriką

Pasibaigus Velykų karštinei, mes su Teo grįžtame, pristatydami kelis įdomius užsiėmimus, kaip kūrybiškai galima panaudoti namuose turimo konstruktoriaus kaladėles.

Man ypač patinka funkcionalūs daiktai, skatinantys kūrybiškumą ir lavinantys vaiko vaizduotę. Juk būtent iš tokių mažųjų svajoklių vėliau užauga gabūs dailininkai, rašytojai, architektai. Jei nebūtų fantazijų ir vaizduotės – gyvenimas taip ir liktų stovėti vietoje.

Kiekvienuose namuose, kuriuose gyvena vaikai, tikrai rasime įvairiausių konstruktorių kaladėlių. Ir visai nesvarbu, kokios firmos kaladėlės, panaudoti jas galime įvairiai.

Štai keli mūsų namuose mėgstami būdai:

Geometrinių figūrų ir spalvų pažinimas

Šiam linksmam užsiėmimui reikia spalvotos lipnios juostos ir kaladėlių. Taip žaisdamas mažasis pasaulio tyrinėtojas lavina ne tik smulkiąją motoriką, bet ir gerina koncentraciją, erdvinį supratimą, plečia savo žodyną, išmoksta atpažinti formas ir spalvas.


Ievos Andrulytės - Ptakienės nuotr.

Kaladėlių dėlionė

Tai dar vienas smagus užsiėmimas, skatinantis loginį mąstymą ir lavinantis akių ir rankų koordinaciją. Smagiausia dalis yra ta, kad dėlionė kas kartą gali būti vis kitokia. O jai pagaminti užtruksite vos kelias minutes.


Ievos Andrulytės - Ptakienės nuotr.

Kaladėlių monstrai

Kaladėlių monstrai Teo yra patys mėgstamiausi! Jam labai patinka idėja, kad kaladėles praryja spalvoti monstriukai.


Ievos Andrulytės - Ptakienės nuotr.

Šiai linksmai veiklai reikia maišelių, spalvoto popieriaus, flomasterių, klijų ir, žinoma, kaladėlių. Kokius monstriukus pagaminsite - jūsų fantazijos reikalas. O visų geriausia, kad taip žaisdamas vaikas lavina smulkiąją motoriką, rūšiuoja ir mokosi atpažinti spalvas.

Piešimas

Negalima pamiršti ir paišymo! Šįkart vėl neapsieisime be mūsų taip pamėgto antspaudų meno! Tad žinokit, kad su kaladėlėmis galima ir piešti!


Ievos Andrulytės - Ptakienės nuotr.

Raidžių ir gyvūnų konstravimas

Tai naujausias mano ir Teo atradimas. Teo kaip tik dabar mokosi pažinti raides, tad jam šis būdas labai patinka. Ypač, kai iš pažiūros paprastų ir niekuo neypatingų kaladėlių gimsta mėgstamiausias gyvūnas – dramblys!


Ievos Andrulytės - Ptakienės nuotr.

Smagaus žaidimo ir pažinimo jums linki Ciao_Teo komanda!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis