AVINAS ir jo santykiai su kitais Zodiako ženklais

Astrologė Rita Vainauskienė pasakoja apie vaiką, kuris gimė po Avino ženklu. Kokie bruožai būdingi šiam vaikui, ir kaip jam sekasi sutarti su tėvais, kurių Zodiako ženklai kitokie, negu jo.

Jeigu jums gimė vaikutis po Avino ženklu, pasiruoškite tam, kad sūnus ar duktė iš jūsų pareikalaus daug dėmesio. Kūdikystėje jis bus judrus, aktyvus ir smalsus. Jis garsiai verks tik esant konkrečiai priežasčiai: arba jis šlapias ir išalkęs, arba nepasiekia žaislo, kuris reikalingas nedelsiant. Kantrybės jis neturi visai. Jis jautrus temperatūrai, todėl kambaryje turi būti šilta, bet ne karšta.

Maudytis pamėgs tik kai paaugs ir išmoks plaukti. Ypač sunkus laiko tarpsnis prasidės, kai jis pradės šliaužti ir vaikščioti. Jis viską stvers, norės viską tyrinėti. Apriboti jo fizinį aktyvumą žalinga. Įrenkite sporto kampelį, kur vaikas galėtų išlieti savo energiją arba dažniau veskite į vaikų aikštelę. Kai jūsų vaikas paaugs, jis pamėgs sportuoti, nes jį skatina konkurencinė atmosfera. Apskritai, jis mėgsta būti pirmas. Bet jei jam tai nesiseks, jis praras susidomėjimą šia veikla ir ieškos kitos, kur sektųsi geriau. Su jo turima energija siekiant tikslų atkaklumo netrūks.

Pasistenkite jam duoti gerą išsilavinimą, tuomet suaugus jo gyvenimas bus daug turtingesnis. Vaikui bus sudėtinga su drausme. Jam bus sunku kasdien tuo pačiu metu sėsti prie pamokų ruošos. Jei nesugebėsite jo pripratinti prie tvarkos, jis ir suaugęs dėl to kentės. Nuoširdžiai ir karštai pradėjęs kokį reikalą, jis mes jį susidūręs su pirmu sunkumu. Tačiau, jūsų vaikas yra ambicingas. Jei norite, kad jis pasiektų tam tikrą tikslą, pabandykite paliesti jo savimeilę, pasakę jam, kad jo draugai mokosi daug geriau, negu jis.

Ko reikia jūsų vaikui? Ugdykite jo įprotį laikytis drausmės ir tvarkos. Įveskite jam tvirtą režimą. Išmokykite jį pasiekti savo tikslo, o ne viską mesti dėl sutiktos pirmos kliūties. Išmokykite jį rūpintis kitais. Nukreipkite jo energiją protinga linkme.

Tėtis ar mama - AVINAS

Tai labai dinamiškas duetas! Jie rėkia ir tranko durimis, o po minutės juokauja arba kartu sprendžia sudėtingas problemas, kurios baugina tuos, kurie gimė po kitais ženklais.

Gyvenimas abiem - tai tikslų, kuriuos reikia pasiekti, sąrašas, ir kol mažasis Avinas savo energija ir valios jėga negali susilyginti su motina, jam padeda žvaigždės! Motina-Avinas visai natūraliai gerbia kito nepriklausomumą, taip kad jos kūdikis gaus visą tą laisvę, kurios jis vertas, ir net daugiau! Mamos interesai nėra tik vaikas. Ji itin užsiėmusi savo pačios gyvenimu ir mano, kad Avinas-jaunesnysis elgsis taip pat, kaip ir ji. Toks požiūris gali sukelti sunkumų ateityje, kai subrendęs Avinas pajus malonumų ir laisvės skonį. Taigi, Motina Avinas, nesvarbu kaip sunku jai būtų, turėtų nustatyti tam tikras taisykles šeimoje ir reikalauti jų iš visų. Ji moka skatinti bei ugdyti entuziazmą, bet jai dažnai trūksta ištvermės ir kantrybės, o už tai ji turės sumokėti, kai Avinas sūnus (ar dukra) ims rodyti žiaurumą ir savanaudiškumą, kas labai apsunkins jų santykius. O jeigu valdyti vienu metu bandys abu, reikės vengti dvigubų dirglumo blyksnių.

Su tokiu aktyviu tėvu-Avinu liūdėti neteks! Avinas jaunesnysis augs po žmogaus, turinčio daugybę interesų, sparnu - nuo sporto iki visų amatų rūšių. Šios dvi panašios asmenybės gali kartu dirbti sode, organizuoti įdomias išvykas ar entuziastingai žaisti Avino-vyresniojo sugalvotą žaidimą.

Problema yra ta, kad tėvas gali pakelti kartelę itin aukštai, ir nors mažasis Avinas padarys viską, kas yra jo galioje, kad suteiktų malonumą savo tėvui, jo proveržiai gali būti prigesinti visam gyvenimui, nes jis nepajėgs įveikti norimą aukštį. Taigi, čia būtinas protingas realizmas.

Mama ar tėtis- JAUTIS

Motina-Jautis galvoja apie tai, kaip aprūpinti savo drąsiojo Avino saugumą. Žiūrėdama į jo neatsargius veiksmus, ji kantriai laukia, kad vieną dieną jis taps atsargesniu.

Problemos prasidės vėliau, kai motina-Jautis bandys sudrausminti savo vaiką, bandydama jį išlaikyti arti namų, kuriuos jis dievina. Bet Avinas ne iš tų, kurie pakęs, kad jį prilaikytų arba traktuotų kaip nuosavybę, nors ir vertingą!

Jautis, žinoma, gali padėti savo vaikui Avinui bent viena koja išmokti stovėti ant žemės, nes niekam daugiau jis ir nesutiks: namų jaukumas, ramus įprastas gyvenimas yra nepriimtinas laisvę mylinčio ugnies ženklo atstovui, taip pat ir senamadiški pudingai, kuriuos jam gamins mama.

Svajonės ir siekiai pakelia Aviną virš gyvenimo kasdienybės, ir kaip besistengtų mama-Jautis, vienąkart suvoks, kad ji nepajėgi lydėti savo vaiko toliau. Tiesa, ji gali padėti vaikui, įkvėpti jį, ir ne visada suprasdama, kad daro kažką priešingai tam, ką sufleruoja jai instinktas, išlaisvinti vaiką nuo jos apribojimų.

Tėtis-Jautis nelinkęs keistis, jų santykiuose bus ir audrų, ir saulėtų dienų.

Materialistas Jautis neturėtų bandyti dovanomis ir pinigais papirkti mažojo Avino, nors tai gali atrodyti paprasčiausias būdas išsaugoti taiką. Tačiau, tai yra pirmasis žingsnis sugadinti vaiką! Ir Avinui, savo ruožtu, reikia išmokti priimti tėvo užsispyrusią prigimtį kaip savaime suprantamą dalyką - be to tai verčia jį būti dar energingesniu.

Mama arba tėtis - Dvyniai

Mama-Dvyniai ir jos vaikas vienas su kitu sutaria puikiai. Jie turi apie ką pakalbėti, abu į gyvenimą žvelgia lengvai ir linksmai, jų namuose bus daug juoko ir linksmybių. Bet motina-Dvyniai pastebės, kad jos kūdikis-Avinas visada skuba perimti žaidimo iniciatyvą ir vadovauti, o jai ir pačiai patinka viską organizuoti. Avinas iš prigimties yra lyderis, todėl geriau jam leisti viską daryti savaip, ir šiuo atveju Dvyniams nėra lengva. Tačiau motina-Dvyniai nenorės suteikti jam šios galimybės, ir visada bus pasirengusi greitai reaguoti į bet kokią jo aroganciją. Ji taip pat nenorės ramiai reaguoti į jo dirglumus ir būdama pakankamai protinga į tai atsakys juoku ar net ignoruos. Bet jei vaikas praras saiko jausmą, jos staigios pastabos greitai pastatys jį į vietą. Laimei, viskas greitai pamirštama, atleidžiama, ir vėl atkuriama draugystė.

Kūdikis-Avinas priverčia motiną pasijusti ypač jauna ir energinga. Kartu jie dažnai elgiasi gana vaikiškai ir mėgaujasi vienas kito kompanija.

Tėvas-Dvyniai mėgsta laisvę. Kaip malonu, kai galima nueiti į barą, padirbėti ne darbo valandomis arba išvykti iš miesto ir negaišti laiko pasiruošimams! Avinas taip pat laisvę mylintis, spontaniškas ir gana savanaudiškas mažas padaras, todėl jie su tėvu supranta vienas kitą.

Avinas mėgsta pakovoti su savo tėvu. O tėvas-Dvyniai turi gerą reakciją, kuri atitinka jo vaiko fizinį žvalumą ir tvirtumą. Jis, kaip niekas kitas, moka skatinti Avino proto veiklą ir vaizduotę naujais žaidimais bei neįprastų, įdomių faktų ir pasakojimų atsarga. Avinas dievina tėvą už ryškumą ir proto greitį!

Mama arba tėtis - VĖŽYS

Mama-Vėžys apgobia savo mažąjį Aviną meile. Bėda ta, kad Avinui kartais atrodo, kad jis paskęs meilės srovėje. Avinui patinka, kad jis yra mylimas. Bet vis dėlto, jis nori jaustis laisvai, daryti tai, ką mėgsta, ir būti ieškančiu bei išradingu.

Trumpai tariant, jis nori būti pradininku, atradėju, nes būtent juo jis ir yra. O motina svajoja, kad jis nurimtų, pailsėtų ir apskritai sėdėtų šalia jos namuose, atsiliepdamas į emocinį artumą, kurį ji taip vertina.

Avino pyktis žeidžia Vėžį. Jei motina pavargs nuo savo vaiko siautėjimo, ji tiesiog leis jam elgtis, kaip jis nori, ir konfliktuos, kad nebūtų pabloginta situacija. Bet jei ji jaučiasi įžeista, jis turės atsakyti už viską ir bus nubaustas, kaip pridera. Reikia pasakyti, kad tiek vienas, tiek kitas kraštutinumas veda į įnoringo ir kaprizingo mažojo Avino dar triukšmingesnę reakciją.

Mamai-Vėžiui teks išmokti linksmai priimti savo nekantrų ir apsukrų vaiką ir leisti jam būti savimi. Taip, jis nori veikti nemąstydamas, nors jis planuoja viską iš anksto. Taip, jis atrodo nejautrus, o jaučia viską labai giliai. Jos vaikas nori dominuoti, rodydamas pasitikėjimą savimi, kurio, kaip jaučia motina, trūksta jai pačiai. Ir jis visada kelyje, tuomet, kai ji mėgsta gėrėtis tyla ir ramybe.

Vėžys yra labai geras ir rūpestingas tėvas, bet jo sieloje taip pat būna audrų. Kai emocijos išsiveržia, jis jas gali išlieti ant vaikų, rodydamas visiems, kas namuose yra bosas. Tėvas iš visų tikisi paklusnumo, nors pats gali sugadinti šeimos išvyką į užmiestį pusiaukelėje pasukdamas atgal į namus. Avinas, reaguodamas į kieno nors blogą nuotaiką, ne visada moka atjausti kitus, todėl čia gali kilti konfliktų, nes tėvas mato, kad vaikas-Avinas į jo sunkumus žiūri abejingai. Avinas gali manyti, kad jo laisvam ir lengvam požiūriui gresia pavojus, o mažasis Avinas to labai nenori.

Vėžys laimingas, duodamas savo vaikui kiek įmanoma daugiau, ir yra pasirengęs mokėti už visus jo naujus pomėgius. Bet norėtų nors kartais išgirsti padėkos žodžius! Avinas yra per daug savavalis ir nepriklausomas, kad laikytųsi nustatytų mandagumo taisyklių, ir, tikriausiai, tėvo bandymai išmokyti jį gerų manierų sukels ne vieną triukšmingą sceną.

Mama arba tėtis - LIŪTAS

Tarp motinos-Liūtės ir vaiko-Avino visada būna šilti ir tvirti santykiai, nes ji supranta savo vaiką! Abu jie yra tiesūs, optimistiškai žiūri į gyvenimą ir turi pakankamai energijos, kad užkariautų pasaulį. Mamos-Liūtės polinkis į dramatinius efektus, o taip pat ir jos manieros, pritraukiančios aplinkinių dėmesį, Avino nevargina. Jis pats pasirengęs jas pamėgdžioti! Avinui patinka dalyvauti jos interesų sūkuryje, susitikti ir bendrauti, nes visa tai daro gyvenimą daug įdomesniu!

Liūtės nukreipia savo Aviną sėkmei, ir kol viskas vyksta pagal jos planą, problemų nebus. Tačiau suvokti nesėkmes ji neišmoko, ir prasti pažymiai mokykloje arba nepavykę egzaminai motina paneria į neviltį, o tokia neigiamų emocijų patirtis gali palikti žymę ir vaiko gyvenime.

Jeigu motina reikalauja vieno, o Avinas - kito, tai susirėmimai beveik neišvengiami. Abu ženklai yra lengvai pažeidžiami ir abu iš karto parodys savo nepasitenkinimą. Gerai, kad tai ne taip dažnai būna. Labiausiai tikėtina, kad vaikas-Avinas bus apgobtas šiluma ir nuoširdžia motinos meile. Avinas žino, kad gali ja pasitikėti, nes ji suprasdama jo siekius ir palaikydama jį savo pasitikėjimu padės žodžiais ir darbais.

Tėtis-Liūtas didžiuosis į priekį besiveržiančiu Avinu ir norės būti giriamas už protingą vaiką. Tiesa, jis neturėtų būti per daug protingas: bet koks Avino bandymas atrodyti protingesniu už tėvą ir jis bus tvirtai pastatytas į savo vietą! Mėgstantį konkurenciją Aviną tai erzina, nes jis negali pakęsti, kai sumenkinamas jo „aš", nes jis mėgsta galvoti apie save kaip apie lyderį. Avinas bus dėkingas tėvui už jo širdies šilumą, gerumą ir norą padėti. Na, o tėvas-Liūtas slapta didžiuosis tuo, kad jis sukūrė tokią stiprią asmenybę, kuri ir pati žino, ko nori!

Mama arba tėtis - MERGELĖ

Kontrolė yra svarbiausias motinos Mergelės žodis. Ji nori, kad jos šeimoje visi tinkamai elgtųsi ir namuose karaliautų tvarka. Bet šeimoje, kurioje auga vaikas Avinas, gerai organizuotam ir ramiam gyvenimui būti mažai šansų. Jo nenuspėjamas elgesys ir įgimtas veržlumas gali apversti viską aukštyn kojom. Mama niekada nesupras, kodėl jis griebia visko nepagalvojęs, vietoj to, kad sektų jos pavyzdžiu ir veiksmų imtųsi labai atidžiai viską pasvėręs. Tačiau ji žavisi jo gyvybingumu ir entuziazmu, ir netgi yra laiminga, kai jis kartais sujaukia jos nusistovėjusią buitį. Jai taip pat patinka jo tiesumas ir praktiškumas, ir džiaugiasi, kad jis viską įsisavina iš karto, neeikvodamas laiko.

Mergelė ir pati norėtų būti tokia pat stipri ir veržli, kaip jos vaikas Avinas, bet kartais ji nerimauja, kad jis savo jėgas eikvoja ne ten, kur reikia. Ir ji skuba su savo patarimais ir pasiūlymais. Avinas apsimeta, kad jos klausosi, o vėliau daro savaip. Niekas neturi jo mokyti, kaip organizuoti savo gyvenimą!

Avinas gali vertinti savo tėvą kaip pernelyg santūrų, bet jis ir iš tiesų neturi pakankamai šilumos ir entuziazmo. Ir laukia Avinas tos dienos, kai jo tėvas-Mergelė pagaliau „sprogs" ir taps aišku, ką jis galvoja! Tačiau vaikas iš savo tėvo paims daug - išmoks kantrybės ir padoraus elgesio. Mažasis Avinas, savo ruožtu, primins tėvui, kad reikia labiau tikėti savo jėgomis. Tėvas padarys viską, kas jo galioje, kad duotų vaikui gerą išsilavinimą ir ramų subalansuotą gyvenimą namuose. Tačiau jis nelinkęs bučiuoti, apkabinti, ir mažajam Avinui kartais gali atrodyti, kad tėvas jam abejingas. Žinoma, kad tai nėra tiesa! Bet vaikas-Avinas gali būti niūrus ir nereaguojantis, jei nėra įsitikinęs, kad yra mylimas.

Mama arba tėtis - SVARSTYKLĖS

Mama-Svarstyklės mano, kad jos mažasis Avinas yra hiperaktyvus. Jis visada juda ir atrodo, kad niekada nemiega. Na, o ši motina linkusi galvoti, prieš kažką padarant, ji nebespėja paskui vaiką, kuris jau persimetė prie kažko naujo. Tačiau kartais Avinas sutrinka ir tokiais momentais jam reikia pagalbos, nes jis turi atgauti tikslingumą. Tačiau tikėtina, kad motina-Svarstyklės pajus palengvėjimą, nes jis pagaliau sustojo ir ji tiesiog nenorės jam padėti. Jai pakankamai sunku spręsti, kaip geriau elgtis, bet jai norisi padėti kitiems, o tuo labiau savo vaikui. Ir ji tikrai gali duoti jam gerą patarimą ir padėti pasirinkti tinkamą kryptį - jai tik reikia susikoncentruoti mintyse.

Vaikui-Avinui juokinga, kad Svarstyklės nuolat keičia savo nuomonę. Jo akyse motina atrodo nenuspėjama, bet tai daug geriau, nei būti nuobodžia! Jis mano ją esant protingą, draugišką ir įdomią. Na, o jai patinka jo drąsa ir impulsyvumas, bet ji tikrai atkreips dėmesį, kad jos kūdikis yra truputį savanaudis ir beatodairiškas.

Tėčio Svarstyklių nuotaika nuolat būna nepastovi. Jis tai ramus ir laimingas, tai labai susirūpinęs, ir Aviną su jo tiesmukumu tai erzina. Avinas į gyvenimą žvelgia paprastai, o jo tėtis vis dar svyruoja. .
Avinas supranta, kiek daug reiškia jo tėvui išorė, šiam tėčiui norėtųsi visuomenėje savo vaiku didžiuotis. Bet dažniausiai jie gerai supranta vienas kitą. Svarstyklėms patinka Avino kibirkščiuojanti energija ir jis eina pasivaikščioti su juo, arba sugalvoja žaidimus, kad jį užimtų. Svarstyklės į Aviną žiūri kaip į beveik sau lygų, o būtent apie tai jis ir svajoja.

Mama arba tėtis - SKORPIONAS

Motina-Skorpionas yra pilna energijos, todėl ji yra tinkama mažajam Avinui pora. Į jo interesus ir pomėgius ji žiūri palankiai ir džiūgauja dėl jo ryžtingumo ir entuziazmo, nesvarbu, ką jis sugalvotų. Ji padarys viską, kas jos jėgoms, siekiant jį paskatinti, pavyzdžiui pirkdama sporto įrangą arba peržiūrėdama savo darbų tvarkaraštį, kad prisitaikytų prie jo užsiėmimų.

Motina-Skorpionas tikrai galėtų padėti savo Avinui rasti tinkamą gyvenimo kryptį, tuo būdu išlaisvinant jį nuo painiavos laikotarpių ir nereikalingų konfliktų. Jie abu žino, kas yra entuziazmas, o tai reiškia, kad Avinas visada gaus sutikimą ir paramą.

Tiesa, yra realus pavojus, kad Skorpionas per daug spaus vaiką, norėdamas, kad jis įgyvendintų jo neišsipildžiusias svajones. Tačiau Avinas, kuris greitai viskam praranda susidomėjimą, pradės priešintis, ypač kai bus bandoma dominuoti virš jo.

Jis gali nuspręsti, kad motina per daug kišasi į jo gyvenimą, ir laikysis atokiau nuo jos. Ji turi suprasti savo vaiko prigimtį, ir tai nėra lengva užduotis, nes negali prisiminti, ką ji jautė būdama tokiame amžiuje.

Tėtis-Skorpionas tikrai daug laiko praleidžia darbe, o ne namie, bet vaikas-Avinas nėra labai dėl to nusiminęs. Jam patinka, kai kiti yra užsiėmę savo gyvenimu, - taip pat kaip ir jis pats. Bet tėvas gali klysti ir laikyti tai savanaudiškumu, o spontaniškus Avino veiksmus priskirti prie apgalvotų.

Skorpionas gali išmokyti Aviną atkaklumo ir valios, o tuo metu Avinas yra pasirengęs padėti tėvui tapti mažiau kategorišku ir atviresniu. Skorpionui slapta net patinka laisvas ir draugiškas Avino požiūris į gyvenimą, ir, galbūt, jis nori panaudoti tai sau pačiam. Tarp šių dviejų stiprių asmenybių bus labai ypatingi santykiai, bet gyvenimas niekada nebus jiems nuobodus.

Mama arba tėtis - ŠAULYS

Mama-Šaulys sudarys vertą kompaniją Avinui, jeigu kalbėtume apie optimizmą ir entuziazmą. Ji yra pasirengusi bendrauti su savo vaiku kaip su draugu, sudomindama jį ir džiugindama savo idėjomis ir fantazijomis. O jų ji turi daug!
Avinas visada ieško ko nors naujo, tad mamą, kuri jį be galo linksmina ir stebina, jis pasirengęs dievinti! Ir jai patinka, kad jos kūdikis turi pakankamai energijos suspėti su ja. Vis tik būtų malonu, jei kartais sustotų ir ramiai paaiškintų Avinui, ko ji nori.

Motina negailės pastangų auklėdama savo vaiką ir išmokys jį visko, ką pati žino. Ji sukurs jam tą aplinką, kurioje Avinas galės plėtoti savo įgūdžius ir įgyti pasitikėjimą savimi ir ugdys vaiką įsiklausyti į kitų žmonių.

Deja, viskas yra ne taip gerai, kai kalbama apie emocijas, nes mama Šaulys bando nekreipti dėmesio į savo jausmus. Avinui tai gali pasirodyti ne itin subtili natūra, nes tiesmukiškos motinos pastabos gali pakenkti jam. Žinoma, ji nori jam tik gera ir tiesiog nenorėjo pasakyti nieko blogo! Tiesiog taktiškumas jai nėra būdingas.

Šaulys žino, kaip sužavėti savo vaiką ir kaip įkvėpti jį dideliems darbams. Avinas mato būdus, kaip tėvo planus suderinti su realybe. Jie yra visiškai suderinama pora - pasitikinti savimi, gyva, energinga, sugebanti triukšmingai džiaugtis gyvenimu. Tėvas nuolat kuria planus, o vaikas veržiasi imtis veiksmų. Šaulys iš tų, kurie galvoja tiesiog greičiau, ir tai suteikia įkvėpimo mažajam Avinui, kuris džiugina tėvą spontaniška kalba ir gyvomis mintimis. Jis mano, kad jo tėvas puikus, unikalus, kupinas fantazijų, nuotykių ieškotojas!

Mama arba tėtis - OŽIARAGIS

Mama Ožiaragis nori pamatyti savo vaiką sėkmės viršūnėje ir yra visada pasiruošusi daryti spaudimą jam, norėdama, kad jam sektųsi gyvenime. Avinas, žinoma, protingas ir gabus, jis turi pakankamai energijos viskam, ko imasi, tačiau jis nemėgsta, kai jam diktuojama. Jis reaguoja gerai tik į tai, kas jam tinka, ir triukšmingai sukyla prieš viską, ką jam primeta. Bet jei Ožiaragis ir Avinas bendrai sutars, vaikas turės daug naudos iš savo motinos paramos.

Jei Avinas pames kelrodį, mama greitai grąžins jį į teisingą kelią. Bet ji supyks, jei jis iššvaistys visą savo entuziazmą arba susižavės kuo nors kitu. Ji nori, kad jis eitų į tikslą, ir ją neigiamai paveiktų jo pasiryžimas eiti savo keliu.

Mama Ožiaragis nesusitaikys su tuo, kad sunku kontroliuoti Aviną, ir bandys pasiekti griežtos disciplinos. Nustatyta tvarka ar tam tikri įpročiai - tai jai gyvybiškai svarbu, ir jai sunku suprasti spontaniškus Avino veiksmus ir jo laisvės troškimą.

Avinas mėgsta rizikuoti ir tai visiškai neatitinka jo motinos dvasios, nes ji turi skirtingą energiją. Vis dėlto, ji turi suprasti savo vaiko poreikį gyventi visiškai kitokiu greičiu. Ir kodėl gi jai nepasimokius iš savo nerimstančio vaiko, kaip paversti gyvenimą iš sudėtingos pareigos į malonumą?

Nors Ožiaragis gali atrodyti judriajam Avinui šiek tiek per tvarkingas ir protingas, jis slapta norėtų turėti Avino drąsos, energijos ir entuziazmo ir turi savo gyvenimo džiaugsmą. Žinoma, Avinui patinka, kad tėvas daug pasiekė sunkiai dirbdamas, ypač jei šeima gyvena pasiturimai. Tačiau jis negali suprasti, kodėl tėvui teko tiek daug įveikti, norint gauti visa tai, nes Avinui gyvenimas visada atrodo lengvas, o sėkmė - pasiekiama.

Mama arba tėtis- VANDENIS

Mama Vandenis nori, kad jos vaikas būtų teisingas kitiems. Bet kitų žmonių nelaimės rūpi jam šiek tiek mažiau - tai visai ne jo būdui.

Ji gali manyti, kad jos mažojo Avino konkurencinis jausmas išvystytas per daug. Pagal jos gyvenimo idealus, gyvenime neturėtų būti nei nugalėtojų, nei pralaimėjusiųjų, bet besiveržiantis į pergales Avinas niekada nesutiktų. Bet mamai Vandeniui patiks, kad Avinas tiesiai išreiškia savo mintis. Ir ji gerbs jo nepriklausomybę, kas, be abejo, tiktų jos sūnui, nes jis negali pakęsti, kad jam pasakinėtų, ką jis turėtų galvoti!

Bet viskas yra gerai, kas saikinga. Vandeniai nėra drausmės gerbėjai, tačiau motina turėtų dėti visas pastangas siekiant užkirsti kelią savivalei ir savimeilei. Teks naudoti įtikinėjimą, o ne įsakymus, kad švelniai pamokytų vaiką ir išmokyti elgtis visuomenėje. Tada Avino poreikis visada būti pirmam peraugs į galimybę imtis atsakomybės ar vadovavimo nieko neskriaudžiant.

Vandenis santykinai yra emociškai ramus, todėl nebus dramatiškos reakcijos arba neįsivaizduojamų planų. Avinas net pastebės, kad jo motina reaguoja ne į viską. Galbūt jis turi daugiau pasakoti jai apie tai, ką jis jaučia.

Vandeniui tėvui labai sunku, jei jo Avinas neatitiks jo lūkesčių turėti geras manieras ir tinkamai elgtis. Avinas norėtų, kad tėvas šiek tiek daugiau jį palaikytų.

Mama arba tėtis - ŽUVYS

Žuvys supranta vaiko norą išsiveržti į priekį, nors jai ir sunku energingai konkuruoti su juo. Bet svarbiausia, į asmens teisę, į laisvę ir nepriklausomybę ji žvelgia pagarbiai, ir tai yra gerų santykių pagrindas. Bet kartais jai atrodo, kad nėra jokių problemų, vildamasi, kad viskas susitvarkys savaime. Na, o jeigu tai neįvyksta, kyla keistos situacijos ir net konfliktai. Bet vaikas gali manyti, kad visa tai yra dėl jo, ir jausti įtampą ar sužiaurėjimą. Taigi, mamai reikia išmokti ne tik atsižvelgti į konkrečius sunkumus, bet ir juos spręsti.

Šalia motinos Avinas gali jaustis nerūpestingu ir atsipalaidavusiu. Ji retai praranda savitvardą. Tačiau Žuvys kartais supranta, kad energingasis Avinas - tai daugiau, nei ji įsivaizdavo, kai rengėsi tapti motina. Jis toks neramus, net tada, kai jam laikas pailsėti, jis vis dar triukšmauja! Ji žino, kad jis turi būti aktyvus, tačiau kyla klausimas, kaip jai su juo tvarkytis? Geriausia yra dalintis su juo savo pomėgiais, pavyzdžiui, įtraukti į kūrybą ir priversti jį piešti arba aprašyti nuotykius, o ne jų ieškoti.

Tėvas Žuvys visiems patinka dėl jo noro patikti, daryti žmones laimingais. Taip pat Avinas mano, kad jo tėvas visada sako tai, ką ir turi omenyje - Avinai juk taip ir daro! Tačiau būna ir taip, kad jo tėvas kažką žada, po to pamiršta apie tai arba padaro kažką visiškai atvirkščiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis