Žavi velykinė namų puošmena – per 5 minutes

TAVO VAIKO žurnalo dizainerė Rima pasidalijo labai smagia velykine namų dekoracijos idėja, kurią galima pasigaminti vos per kelias minutes ir visai neišleidžiant papildomai pinigų.

Viskas, ko jums reikia, kad pagamintumėte šiuos žavius drugelius – turėti namuose nereikalingų žurnalų arba reklamos katalogų.


Drugeliams tinkamiausi tie puslapiai, kuriuose per visą plotą yra spalvotos reklamos arba didelės nuotraukos. Įdomiai atrodo ir drugeliai, padaryti iš puslapių su tekstu, tačiau visgi iš patirties Rima sako, kad spalvoti puslapiai atrodo dar smagiau.


Pirmiausia ant popieriaus lapo pasidarome du sparnų šablonus, kurių prireiks darant drugelius. Jų dydį rinkitės pagal savo norus. Rimos gamintųjų drugelių sparnų šablonai buvo maždaug 15*10 cm.Šablonus dedame ant pasirinktų nereikalingų žurnalų puslapių ir pagal juos iškerpame – tai bus drugelio sparnai.

Antras žingsnis – iškirptus sparnus sulankstyti armonikėle.Na, ir pabaigoje surišame abu drugelio sparnus su siūlu ir paliekame kilpelę, kad galėtume drugelį pakabinti norimoje vietoje.


Paprasčiau nebūna, o rezultatas iš tiesų labai smagus. Nuo kambaryje esančio oro drugeliai nuolat juda, atrodytų, kad taip ir skrenda pasitikti pavasario.


Beje, drugelius Rima kabino ant pražydusių kaukazinių slyvų šakelių. Jų moteris prisiskynė lygiai prieš savaitę, o prieš Velykas jos sužydėjo pačiais gražiausiais žiedais.TAVO VAIKAS ir Rima linki Jums smagių Velykų!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis