Vilniuje vaikų laukia atsidarantis Lietuvos edukologijos universiteto darželis

Lietuvos edukologijos universitete nuo šio rudens pradeda veikti vaikų darželis „Mažųjų akademija".

Ikimokyklinukas – vaikas, kurio buvimo ir veiklos minutės yra neįkainojamos vertės. Šiuo laikotarpiu vaikui sukurta aplinka, perteiktos žinios ir išugdyti gebėjimai bei vertybinės nuostatos išlieka visą gyvenimą. Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo metodikų fakulteto Vaikystės studijų katedros dėstytojai senokai puoselėjo idėją steigti vaikų darželį, tarsi inovacijų ir mokslinių teorijų praktinę bazę. Jų teigimu, tai būtų nauja, eksperimentinė ikimokyklinio ugdymo įstaiga, kurioje vyrautų skandinaviškas ugdymo modelis, kur kuriamos ir išbandomos ugdymo metodikos, kur savo žinias ir gebėjimus praktiškai taikytų Universiteto studentai.

Tikimasi, kad šių metų rugsėjo 1-ai dienai būtent toks vaikų darželis jau atvers duris. Naujai renovuotose patalpose (Lietuvos edukologijos universiteto bendrabučio pirmame aukšte) vyraus stilinga aplinka; ugdymo priemonės ikimokyklinukus skatins veikti, kurti, bandyti; grupėje dirbs keturi žmonės - pedagogas, pedagogo padėjėjas ir du kūrybiniai darbuotojai.

Vaikų darželio kūrybiniai darbuotojai - studentai iš Universiteto katedrų (šokio, muzikos, teatro, dailės, kūno kultūros) - įsilies į kasdienį ugdymo procesą, kur išbandys įvairiausius metodus, būdus, pasitikrins save profesijoje bei į darželio aplinką įneš jaunatviško optimizmo ir energijos. Universiteto Vaikystės studijų katedros dėstytojai turės galimybę tiesiogiai ir nuotoliniu būdu stebėti darželyje vaikų veiklą, ją analizuoti ir taikyti teorinius mokslinius darbus praktiškai.

Lietuvos edukologijos universiteto vaikų darželis „Mažųjų akademija" laukia trejų – šešerių (septynerių) amžiaus vaikų. Čia darbo dienomis veiks trys grupės nuo 7.30 – 18.00 valandos.

Darželyje vaiko ugdymo ir priežiūros mėnesio kaina 200 eurų. Daugiau – jokių mokesčių. Į kainą įeina maitinimas, ugdymo priemonės, papildomos meninio ugdymo, logopedo ir kitos paslaugos.

Daugiau informacijos apie darželį ir jo kontaktai – čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis