Teo ir Ieva pristato: 3 lavinančios ir linksmos piešimo idėjos su vaikais

TavoVaikas.lt džiaugiasi galėdamas pristatyti naują savo bičiulę – Ievą, tinklaraščio „Ciao_Teo“ autorę, kuri nuo šiol su mumis kas savaitę dalinsis vaiko lavinimo idėjomis.

Susipažinkime su Ieva ir Teo iš arčiau:

„Esu inžinierė, kilusi iš meniškos šeimos. Matyt dėl to noras kurti yra užkoduotas genuose. O tapus mama, tai tik sustiprėjo. Mano sūnui Teo - dveji. Jis ir yra mano tinklaraščio „Ciao_Teo“ herojus. Dažniausiai gyvename vieni du, bet kartais aplankome tėtį Norvegijoje, kur ir teko praleisti visą vasarą. Čia susidūriau su lavinančių veiklų skirtų vaikams trūkumu, todėl pradėjau ieškoti ir domėtis kuo įvairesnių paprastų būdų, namų sąlygomis tobulinti vaiką. O rudenį sugrįžę į Lietuvą, kartu su sūnumi baigėme 7 intelektų lavinimo programą, kuri dar labiau sudomino lavinamaisiais užsiėmimais. Tai tapo mano hobiu, gal todėl ir kilo noras pasidalinti savo atradimais su kitais. Todėl vieną dieną tiesiog ėmiau ir sukūriau tinklaraštį „Ciao_Teo“ („Labas Teo“ - kvietimas pažaisti, išbandyti, ką nors nauja). Nors jis gyvuoja tik kelis mėnesius, jaučiu didžiulį mamų įsitraukimą.
Visi užsiėmimai, kuriuos aprašau, yra iš mūsų kasdienybės ir išbandyti net po kelis kartus.

Vadovaujuosi taisykle niekada nedaryti nieko per prievartą, klausausi, ko nori vaikas. Dažnai jis pats parodo, kokia bus dienos ar visos savaitės tema. Labai patinka Masaru Ibukos mintys, kuriomis vadovaujuosi kasdien, gal todėl kūryba, piešimas, tapymas įvairiausiais būdais užima didžiąja mūsų užsiėmimų dalį“.

Šiandien dalinuosi trimis mūsų pačiais mėgstamiausiais paišymo būdais.

Piešiantys traktoriukai

Mažajam inžinieriui labai patinka, kai paprasti traktoriukai pavirsta piešiančiais traktoriais, o tam tereikia ant jų pritvirtinti flomasterius. Ir kurti, planuoti kelius ar kitus architektūrinius šedevrus vienas malonumas.

Tinklaraštis „Ciao_Teo“ nuotr.

Tinklaraštis „Ciao_Teo“ nuotr.

Suktuko menas

O ar kada bandėte, į tapymo procesą įtraukti įrankius skirtus remonto darbams atlikti. Pats genealiausias mūsų išbandytas tapymo būdas buvo su akumuliatoriniu suktuku.

Tinklaraštis „Ciao_Teo“ nuotr.

Tereikia pritvirtinti teptuką ir turėti pašonėje dažų. Rekomenduojame visiems tiems, kas nori patirti tikrąją meno kūrimo proceso vertę. Viena iš tų veiklų, kuri patinka tiek senam, tiek jaunam. (Nuo 2 iki 99 metų tikrai).

Tinklaraštis „Ciao_Teo“ nuotr.

Aukštyn kojom

Mokėti išnaudoti tai, kas yra namuose, irgi menas. Juolab, kai reikia tik stalo ar kėdės ir maistinės plėvelės. Taigi, verčiam stalą aukštyn kojom, apsukame plėvele ir viskas!

Tinklaraštis „Ciao_Teo“ nuotr.

Naujos kartos molbertas paruoštas. Šis paišymo būdas mūsų šeimos sekmadienio vakarais mėgstamiausias. Piešiam, pasakojam istorijas ir džiaugiamės vienas kitu.

Tinklaraštis „Ciao_Teo“ nuotr.

Smagaus laiko su vaikais!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis