Paviešinusi nuotrauką mama įspėja kitus tėvus: nedarykite mano klaidos

Iš pirmo žvilgsnio ši nuotrauka neatrodo kažkuo ypatinga. Mama laiko dukrytę ant rankų ir abi leidžiasi čiuožyne žemyn.


Maži vaikai mėgsta žaisti, tačiau ne visi iš pirmo karto išdrįsta leistis čiuožyne žemyn. Neretai mama ar tėtis pasisiūlo čiuožti kartu, pasisodina atžalą ant kelių ir pirmyn.


Būtent taip pasielgė amerikietė Heather Clare su savo mažąja dukryte Meadow. Tai iliustruojančią nuotrauką moteris publikavo savo socialinio tinklo paskyroje.


O dabar pažvelkite į mergaitės koją. Pastebite, kaip ji keistai pasisukusi? Taip, deja, bet šis nusileidimas mažylei kainavo kojos lūžį. O nuotraukoje ir įamžinta būtent toji akimirka, kai mergaitės koja pasisuka, užstringa ir... lūžta.Moteris prisipažįsta nenumaniusi, kad taip elgtis yra pavojinga, juolab, kad buvo mačiusi taip darant ir kitas šeimas.

Tačiau apsilankiusi su dukryte pas gydytoją, mama sužinojo, kad tai iš tiesų labai dažna traumų priežastis, todėl išdrįsusi publikuoti šią nuotrauką, ji nori įspėti kitus tėvus.


Tai, kad situacija be galo aktuali, liudija komentarų ir pasidalijimų skaičius. Per savaitę šia nuotrauka pasidalinta daugiau kaip 100 000 kartų.


Komentaruose mamai skiriama ir karčių žodžių, esą ji pati neapdairi ir nereikėjo taip elgtis. Tačiau trijų vaikų mama sako, kad tenorėjusi perspėti kitus. O tai, kad šis jos feisbuko įrašas tapo toks populiarus, liudija tai, kad žmonėms tai aktualu ir jie nuo šiol bus atsargesni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis