Kurią savaitės dieną gimsta laimingiausi vaikai

Tikėti neliepiame, bet pasiskaityti visada smagu: kokių savybių žmogaus charakteriui dovanoja savaitės diena, kurią jis gimė.


PIRMADIENIS


Pirmadienis yra globojamas Mėnulio. Gimusieji pirmadienį turi neribotas galimybes pasiekti gyvenime tai, o nori. Šią dieną gimusieji vaikai yra emocionalūs ir jautrūs, dažnai turi meninių polinkių.


Susidūrę su sunkumais neretai sutrinka ir jau ruošiasi žengti žingsnį atgal, tačiau randa savyje jėgų ir įveikia kelyje atsiradusią kliūtį. Jiems labai svarbi šeima, geras klimatas joje, tėčio ir mamos palaikymas. Jie auga tikri svajotojai ir fantazuotojai.


ANTRADIENIS


Antradienį gimusiuosius globoja Marsas. Tai reiškia, kad tokie vaikai auga turėdami tvirtą savo nuomonę, kurią jiems sunku išmušti. Yra atkaklūs, užsispyrę, tvirtos valios. Gyvenime jiems sekasi.


Šiems vaikams labai svarbu turėti aiškias ribas šeimoje. Tai – saugumo garantas vaikui.


Tėvai šiuos vaikus ne tik turi pristabdyti tam tikrose situacijose, bet ir turi nepamiršti padrąsinti tada, kai jiems nepasisekė ir, atrodo, pasaulis slysta iš po kojų.


TREČIADIENIS


Trečiadienis – Merkurijaus diena. Tai intelektualūs, žingeidūs ir charizmatiški žmonės. Anksti išmoksta skaičiuoti, domisi matematika, verslu.


Labai patinka eksperimentai, jie namuose nuolat ką nors sugalvoja naujo: naujų žaidimų, naujų žaislų. Darželyje ir mokykloje jiems sekasi gerai mokytis, todėl juos myli ir pedagogai, ir vaikai.


Didžiausias jų turtas – šeima, jie labai vertina tarpusavio ryšius ir artimųjų meilę.


KETVIRTADIENIS


Ketvirtadienis – Jupiterio diena. Vaikai, kurie gimsta būti lyderiais. Jiems patinka planuoti, organizuoti ir, aišku, vadovauti.


Domisi labai įvairiais dalykais, mėgsta įvairiausius žaislus ir knygas. Tokius vaikus galima pavadinti „mažaisiais profesoriais", su kuriais ginčytis gali būti labai sunku – nusileisti jie neketina. Mėgsta išvykas su tėvais, aktyvų poilsį parkuose, žaidimų aikštelėse.


PENKTADIENIS


Penktadienis – Veneros diena. Vaikai, gimusieji šią dieną, yra kupini meilės.


Jie meilūs ir švelnūs, mėgsta apsikabinimus, mylavimus ir švelnumą. Aplinkiniai apie tokius vaikus sako: „Nors prie žaizdos dėk".


Jie mėgsta ilgus pašnekesius su mama, pasakėles prieš miegą ir šeimynišką, ramią namų aplinką. Labai mėgsta naminius gyvūnus ir prašo jų tėvelių nuo mažų dienų.


ŠEŠTADIENIS


Šeštadienis – Saturno diena. Tai stiprios asmenybės, valingi vaikai, apdovanoti daugeliu gabumų. Jie siekia būti geriausi, nusimena, kai nelaimi. Yra darbštūs ir atkaklūs.


Mėgsta fizines veiklas, todėl mielai lanko šokių, sporto būrelius. Šią dieną gimusiems vaikams tėvai turi suteikti daug laisvės, bet nepamiršti ir atsakomybės.


SEKMADIENIS


Sekmadienis – Saulės diena. Manoma, kad šią dieną gimsta patys laimingiausi žmonės. Jie apdovanoti neeiline energija, yra geros nuotaikos, drąsūs.


Jiems sekasi praktiškai viskas, ko jie imasi. Domisi labai daug kuo, todėl tėvai jiems turi padėti pastebėti talentus, kuriuos būtų galima vystyti.


Kadangi šiais vaikais nuolat žavimasi, kai kas nors nepavyksta, jie skaudžiai išgyvena. Tėvų užduotis – parodyti vaikui, kad klaidos – tai mūsų šansas išmokti ir tobulėti.


Parengta pagal užsienio sp.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis