Gimė Siamo dvynės, kurios turi vieną širdį

Kovo 23 Rytų Javoje (Indonezija) gimė Siamo dvynės, kurių atvejis itin sunkus. Įprastai tokiais atvejais medicina yra bejėgė išgelbėti abiejų vaikų gyvybes.Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Dviejų dienų naujagimės guli ligoninės lovelėje. Slaugytoja matuoja joms kūno temperatūrą. Tokios akimirkos įamžintos pirmosiose Siamo dvynių nuotraukose, kai jos po gimdymo yra slaugomos 2 milijonus turinčio Surabajos miesto ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje Javoje.

Šių Siamo dvynukių atvejis ypatingas tuo, kad jos abi susijungusios krūtine ir pilvu bei turi tik vieną širdį. Siamo dvynių klasifikacijoje toks atvejis, kai dvyniai yra suaugę nuo krūtinės viršaus iki pilvo apačios bei dalijasi viena bendra širdimi, vadinamas „Thoracopagus“.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Įdomus būdas marginti kiaušinius

Paskutiniame viešame pasirodyme prieš gimdymą Kate Middleton tiesiog švytėjo

Pranešama, kad tokiu atveju atskyrimo operacija išsaugant abu vaikus yra neįmanoma dėl gyvybiškai svarbių organų trūkumo.

Siamo dvyniai gimsta maždaug kartą iš 200 000 gimdymų, nemaža dalis jų neišgyvena gimimo metu arba pirmomis dienomis po gimdymo. Net 70 proc. atvejų gimsta mergaitės. Suaugę dvyniai visuomet yra identiški, išsivystę iš vieno kiaušinėlio, dėl nežinomų priežasčių nepasidalijusio į du atskirus gemalus per pirmąsias nėštumo savaites. Pavyzdžiui, JAV kiekvienais metais užregistruojama apie 40 Siamo dvynių atvejų.

Nuotraukose - Indonezijoje kovo 23 gimusios dvynės, nufotografuotos kovo 25 dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis