Siūlo po gimdymo neišmesti virkštelės ir paversti ją meno kūriniu

Po gimdymo virkštelė, jungusi mamą su kūdikiu, tampa nebereikalinga ir yra išmetama. Tačiau viena įmonė sugalvojo netradicinį jų panaudojimo būdą.

Vis daugiau amerikiečių nepraleidžia galimybės išsaugoti gimusių kūdikių virkšteles ir netgi paversti jas meno kūriniu.

„The Little Cord Art" įmonė šį procesą gali palengvinti ir siūlo įsigyti ant sienos kabinamų drobių, kuriose būtų panaudota naujagimio virkštelė.

Vida Press

Klientai užsako gaminį prieš numatomą kūdikio atėjimo į šį pasaulį dieną, o įmonė savo ruožtu atsiunčia specialų rinkinį: instrukciją medicinos personalui, aštrų įrankį virkštelei pjauti ir specialų indą su skysčiu, į kurį virkštelė turi būti įdėta po gimdymo.

Vida Press

Virkštelė siunčiama atgal įmonei naudojantis siuntų tarnybos paslaugomis, o klientas vėliau gauna įvairiaspalvį meno darbą, kuris yra kuriamas apdorojant virkštelės gabalėlius parafinu.

Vida Press

Apmokyti specialistai laboratorijoje toliau vykdo parafinu apdorotų virkštelių segmentų transformacijas, naudodami naujausią įrangą ir moderniausias technologijas.

Vida Press

Vėliau virkštelės segmentai nudažomi tam, kad virkštelės ypatumai būtų matomi plika akimi. Atspalvius klientas pasirenka individualiai ir tai daro iš anksto.

Vida Press

„Šios drobės su virkštelėmis – tikrai ne masiniam vartotojui skirtas menas", - įsitikinusi viena iš šios įmonės savininkių Stephanie Duffy.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis