Karolina Kriukelytė–Slavinskienė: kaip gerai, kad gydytojai klydo

Pirmą pavasario mėnesį žurnalas „Tavo vaikas" pasitinka gerai nusiteikęs – ryškus ir spalvotas. Kovo mėnesio numeryje (nr. 3) – daug ryškių asmenybių (herojų ir konsultantų), ryškiems pokyčiams įkvepiančių ir drąsinančių temų, idėjų.

Karolina Kriukelytė–Slavinskienė (27 m.) – žinomas reklamos veidas. Beveik penkerius metus visi, kurie tik turi televizorius, galėjo stebėti šią mielą ir simpatišką merginą. Ir dabar Karolina atrodo kaip ta nerūpestinga studenčiukė iš reklamos, nors drauge su vyru Edgaru jau augina dvejų metukų sūnų Eriką, kuriam dar įsčiose gydytojai nustatė nieko gera nežadančią diagnozę.

Šiandien jau aišku, kad visos blogiausios prognozės nepasitvirtino, o Karolina prisipažįsta pažinusi turbūt visus motinystės atspalvius. Redaktorės Rūtos Rukaitės straipsnyje „Kaip gerai, kad gydytojai klydo" – pažeidžiamos, o kartu labai stiprios moters istorija, kuri įkvepia neprarasti optimizmo, nes net ir labai niūrios žiemos baigiasi ir į langus pabeldžia pavasaris.

TAVO VAIKAS

Bridžita Džouns iš knygos „Bridžitos Džouns dienoraštis" sakė, kad tos nėščiosios, kurios eina demonstruodamos savo pilvukus, tarsi šaukia visoms vienišėms – „Ei, aš turiu partnerį ir užsiiminėju seksu." Tai slėpti pilvuką ar juo didžiuotis? Profesionalius gydytojos ginekologės Ingridos Kravčenkienės atsakymus į klausimus apie pilvelį rasite straipsnyje „Mano puikusis pilvukas".

TAVO VAIKAS

„O kaip viskas bus iš tiesų?" – tai dar viena visoms nėščiosioms aktuali tema. Redaktorės Eglės Racevičiūtės straipsnyje apie pirmąjį gimdymą aptarti net ir tie klausimai, kuriuos būsimos mamos drovisi užduoti nėštumą prižiūrintiems gydytojams.

TAVO VAIKAS

Žinome, kad „leliukų" mamytėms visada labai rūpi du klausimai: ar „telpa" jų kūdikiai į raidos normas ir ar jiems užtenka pienuko. Apie savarankiško vaikščiojimo raidą ir kaip pastebėti, kad mažylis pasiruošęs mokytis eiti, atsakymą rasite straipsnyje „Stokis ir eik."

TAVO VAIKAS

Rubrika „Įkvėpimai" šįkart į vieną būrį sukvietė išties įkvepiančias asmenybes, kurių kasdienybė ir drąsios mintys nepaliks abejingųjų ir gal net paragins pagalvoti apie save: o kaip aš gyvenu, o kaip norėčiau gyventi, o gal svajonės nėra nepasiekiamos? Apie nuostatą matyti gražią šeimos kasdienybę straipsnyje „Mamos iš instagramo" pasakoja Julija Žižė (31 m.) ir Patricija Gadžijeva (27 m.).

TAVO VAIKAS

Ar žinote, ką jūsų vaikas galvoja apie save, kokį save jis mato: drąsų ar bailų, protingą ar žiopliuką, pasitikintį ar viskuo abejojantį? Tai sužinoti gana paprasta: paklauskite savęs, ką jūs galvojate apie savo vaiką. Nes jūs esate savo vaiko veidrodis. Apie tai šįkart „100 klausimų – 100 atsakymų" (straipsnis „Vaikas yra toks, kokį tu jį matai").

TAVO VAIKAS

Ar jogurtas – sveikas produktas ir tikrai tinkamas užkandis mažamečiui? Kaip čia pasakius. Štai viename jo indelyje yra net keli šaukšteliai cukraus. O užrašas „ekologiškas" nebūtinai yra sveikesnis vaikui. „Tavo vaiko" autorė Kristina Vaičiukynienė padedama garsių dietologių atliko tyrimą, apie jo rezultatus skaitykite straipsnyje „Renkamės jogurtą".

TAVO VAIKAS

„Vaiko spinta" – taip pavadinome žurnalo prieduką. Tema labai pavasarinė, spalvota ir apie rimtai įkvepiančius pokyčius spintose. Kviečiame išbandyti visą pasaulį pagavusią ir nepaleidžiančią „kapsulės" madą. Tai būdas pirkti mažiau, renktis gražiau, gyventi laisviau ir lengviau. Be to, skatina vaikus būti savarankiškus.

TAVO VAIKAS

Viršelyje – 4 mėn Mikas (fotografės Nendrės nuotrauka, „Zara" drabužėliai)

Fotografė Nendrė

Mikas redakcijos moterų dėmesį į save atkreipė nekūdikiškai gausia plaukų kupeta. Turbūt kaip tik jis ir „uždavė" visam numeriui gerą ir ryškią nuotaiką, nes per fotosesiją, kuri truko vos pusvalandį, išskleidė visą puokštę ryškiausių emocijų – nuo ašarų iki širdis tirpdančios šypsenos.

Fotografė Nendrė

Mama Aušrinė pasakojo, kad Mikas ne tik plaukų turi kaip suaugęs žmogus, bet ir viską daro daug anksčiau, nei priklausytų pagal amžių: verčiasi, bando sėstis, daug būdrauja, mažai miega ir yra labai smalsus.

Fotografė Nendrė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis