Savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais

Gyvenimas mieste su mažomis atžalomis turi savotiško žavesio - atėjus savaitgaliui, nekyla klausimas "ką veikti". Tik spėk suktis - kiek pramogų, spektaklių, koncertų - visa tai Jums ir Jūsų mažųjų fantastiškam laisvalaikiui.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Tebūnie šeštadienio rytas sportiškas. Čiupkite visus savo mažuosius šeimos narius ir keliaukite į "Šeimos sporto šventę su keturkojais augintojais"! Šios šventės visai šeimai idėja - pristatyti žmonėms įvairias sportines veiklas, atliekamas kartu su keturkoju augintiniu, nuo paprasčiausių iki sudėtingiausių. Renginio metu vyks bėgimo su šunimis varžybos (čia pasireikšti turės galimybę mažieji, bėgdami vaikų trasoje 270 metrų), žaisliuko šuniui mėtymo varžybos („Pitch and Go"), šventės dalyviai galės pamatyti ir specialiai šiam renginiui sukurtą „freestyle" (šokių su šunimis) pasirodymą bei Valstybinės sienos apsaugos tarnybos šunų pasirodymą. Taip pat bus organizuojamos šunų vikrumo sporto varžybos - Agility. Tai palyginti jauna šunų sporto šaka, kurios metu šuo, valdomas tik gestų ir komandų pagalba, turi įveikti iš įvairių kliūčių sudarytą trasą be klaidų ir kuo greičiau. Taigi šeštadienį Karoliniškėse Šimulionio gatvėje esanti pieva bus pilna džiugesio, azarto ir šurmulio!

Vilniaus kamerinis teatras šeštadienio popietę vaikučius ir jų tėvelius kviečia į spektaklį "Princesė ant žirnio arba laimė ir triufeliai". Viskas šioje istorijoje alsuoja poezija ir subtiliausia ironija - princo svajonės apie tikrą princesę, jos pasirodymas audros metu, minkščiausi žąsų pūkų patalai, įsiliepsnojusi karšta princo meilė ir net mažutis žirnis. Hanso Kristijano Anderseno pasaka šiame spektaklyje įgys naujų spalvų, nes į ją bus pažvelgta šiuolaikinio vaiko akimis, o pati istorija turės pasakiškai įdomų, pamokantį ir netikėtą tęsinį. Tad visos princesės ir princai laukiami jau šį šeštadienį Vilniaus kameriniame teatre.

Šeštadienį Vilniaus padangė nušvis fantastiškomis spalvomis ir užburs tiek didelius ir mažus. "Vilniaus fejerija" jau septintąjį kartą kviečia rinktis į Vingio parką ir stebėti išskirtinį fejerverkų festivalį, kuriame konkursinėje programoje dalyvaus net trys pirotechnikų komandos iš Kinijos, Estijos ir Austrijos, o vakarą vainikuos lietuvių parodomasis fejerverkas ir lazerių šou. Fejerverkai suksis pagal muzikos ritmus, o juos diktuos Lemon Joy ir Poliarizuoti stiklai. Jau šį šeštadienį pakelkite akis į dangų ir atverkite širdis muzikai ir grožiui.

Sekmadienį ryte tėveliams siūlome nuveikti šį tą labai naudingo ir apsilankyti seminare "Tėvystės virsmai ir provokacijos. I dalis: tėvų pareiga ir funkcijos. Už ką mus gerbs mūsų vaikai?". Seminarą ves lektorius Vaidas Arvasevičius, trijų vaikų tėtis, šeimoje ir konsultacinėje praktikoje taikantis Vedinę išmintį bei šiuolaikinės psichologijos žinias. Seminaro metu bus aptartos tokios temos: kaip suprasti vaiko asmenybę, mūsų autoritetas vaikų akimis, laimingi vaikai - mūsų tikslas ir kitos, kiekvienai vaikus auginančiai šeimai aktualios temos, papildytos labai reikalingais patarimais.

Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje šį sekmadienį skambės koncertas mažiesiems "Taškuma raganytėms" . Koncerte, skirtame visai šeimai, išvysime muzikos lydimą šešėlių teatrą, kuris išgrynins vaikų fantaziją. Juk suaugusieji mato tik tašką, o vaikai iš jo išburia saulę, žemę ar gėlę. Suaugusieji girdi fleitų melodiją, o vaikams tai - burtažodis, atveriantis fantazijų ir pažinimo pasaulį. Būtent tokį pasaulį, matomą tik vaikų akimis, ir sieks parodyti koncerto organizatoriai, remdamiesi Jūratės Račinskaitės knygele „Taškuma raganytėms".

Turiningas laisvalaikis - fantastiškų vaikystės akimirkų kalvė. Daugiau pasiūlymų Jums ir Jūsų mažiesiems rasite Kur.lt svetainėje - renginiai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, viskas vienoje vietoje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis