Nėščia moteris ultragarso nuotraukoje išvydo savo mirusią močiutę (FOTO)

Įsivaizduokite: jūs žvelgiate į savo dar negimusio kūdikio ultragarso nuotraukas ir pamatote į jus žvelgiančią savo mirusią močiutę. Sakysite, pasakos? Viena moteris tvirtina, kad anaiptol.

Kodėl mažasis princas George rengiamas taip „keistai“?
Kaip užmigdyti vaiką greičiau kaip per minutę?

Moteris sako, kad iš pradžių nepastebėjo nieko neįprasta.

„Ultragarso metu padaryta nuotrauka namuose buvo prilipdyta prie šaldytuvo, ir iš pradžių nekreipiau į ją dėmesio, nes maniau, kad visos ultragarso nuotraukos atrodo vienodai", - papasakojo ji leidiniui „The Mirror". - Ir tik kai draugė pasakė įžvelgianti veidą, aš įdėmiau įsižiūrėjau į nuotrauką. Ir iškart pamačiau močiutę. Net nereikėjo žiūrėti prisimerkus."


Mylima Debbie močiutė Teresa King mirė 2012 metais.

Nuotrauka moters neišgąsdino - atvirkščiai, ji ją mato kaip ženklą, kad močiutė vis dar su ja ir globoja jos šeimą.

„Kai pažvelgiau į nuotrauką, man plaukai atsistojo piestu, - sako Debbie sesuo Amanda. - Tai keisčiausias dalykas, kokį esu kada mačiusi. Be abejo, kai miršta mylimas žmogus, visur ieškai jo arba jos pėdsakų, ženklų, ir mes svarstėme, ar tik ne tai mes ir darome. Bet visi sutiko, kad giminės bruožai nuotraukoje akivaizdūs. Mes su Debbie tvirtai tikime, kad niekas neišnyksta po mirties, ir mes jaučiame, kad močiutė yra poilsio vietoje - ji mums pranešė, kad yra ten ir kad jaučiasi laiminga."

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis