KINO PAVASARIS rekomenduoja: du išskirtiniai filmai šeimoms su vaikais

Vilniaus tarptautinis kino festivalis (VTKF) „Kino pavasaris“ yra didžiausias ir svarbiausias kino renginys Lietuvoje.

Šiais metais „Kino pavasaris“ vyks kovo 15 – 29 dienomis. Festivalio programos sudarytojai TAVO VAIKO skaitytojams rekomenduoja du išskirtinius seansus šeimoms su vaikais.

Tą naktį aš plaukiau

(rež. Damienas Manivelis, Kohei Igarashi, Prancūzija, Japonija)

„Nuostabus, linksmas ir magiškas filmas apie šešiamečio berniuko nuotykius kasdien keliaujant į mokyklą per Japonijos sniegynus. Jis sužavi paprastumu, nuoširdumu ir užburiančiu tikroviškumu, kai įstabūs vaizdai ir gamtos garsai prabyla tiksliau už bet kokius žodžius. Kūrinys suteikia nerealią progą pasvajoti ir dar kartą pasijausti vaikais“, – sako „Kino pavasario“ vyriausiasis programos sudarytojas Edvinas Pukšta.

Kadras iš filmo „Tą naktį aš plaukiau“.
Organizatorių nuotr.

Zombiliškės

(rež. Arthuras de Pinsas, Alexis Ducordas, Prancūzija)

Tikrai ne „tuščia“ istorija ir vaikams, ir tėveliams. Režisieriai turi nežabotą fantaziją, tad idėjų kostiumams artėjančio Helovino proga turėsite į valias. O kur dar po filmo padiskutuoti su savo atžalomis apie socialinę nelygybę…“ – rekomenduoja viena iš festivalio programų sudarytojų Santa Lingevičiūtė.

Kadras iš filmo „Zombiliškės“.
Organizatorių nuotr.

Šiuos ir dar penkis filmus šeimai galėsite išvysti kovo 15–29 dienomis „Kino pavasaryje“ net vienuolikoje Lietuvos miestų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis