Toks gimdymas būna 1 iš 50 milijonų: ypatingos trynukės

Teksase (JAV) gimusias identiškas trynukes, iš kurių dvi gimė suaugusios, tėtis pavadino stebuklu, kurį jų šeimai atsiuntė Dievas.

Praėjusį penktadienį gimę trys mergaitės susiformavo, kai kiaušinėlis po apvaisinimo pasidalijo pusiau, o tada vienas – dar perpus.

Trynukių mamai Silviai Hernandez medikai sakė, jog tikimybė, jog gims identiškos trynukės, iš kurių dvi – suaugusios kūneliais yra labai maža ir siekia maždaug 1 iš 50 milijonų gimdymų.

Vaikučiai gimė po cezario pjūvio operacijos. Mamai pavyko išnešioti trynukes iki 34 nėštumo savaičių. Kaip daugiavaisiui nėštumui, kuomet laukiamasi trynukų, tai visai neblogas rodiklis.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Kokia tikimybė pastoti iš pirmo karto?

7 dalykai, kurių nesakykite gimdančiai moteriai

Ligoninės atstovai informavo, jog visos naujagimės svėrė apie 2 kilogramus ir po gimimo kvėpavo pačios.

Trynukių tėvai sukūrė specialų puslapį socialiniame tinkle Facebook, pavadintą „Siamese Triplets Hernandez“, kuriame dalijasi savo patirtimi.Dvi iš mergaičių – Ximena Jackeline ir Scarlett Juliet – yra suaugusios dubens srityje. Kai jos sustiprės, planuojama jų atskyrimo operacija.

Trečiąją mažylę tėvai pavadino Catalina Montserrat.

Paskutines penkias savaites trynukių mamai ligoninėje buvo skirtas lovos režimas, kad ji galėtų kuo ilgiau išnešioti mažyles. Jos vyras kaip galėdamas dažnai lankė žmoną,o namuose rūpinosi jų pirmagimiu sūnumi, kuriam dabar dveji metai.

„Dievas atsiuntė mums šiuos vaikelius ir tai mes priimam kaip didelę dovaną ir stebuklą“, – sako šeimos galva, dabar jau daugiavaikis tėtis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis