Artėjant savaitgaliui: renginiai šeimoms su vaikais

Prasidėjus paskutiniam pavasario mėnesiui ir kultūrinių renginių sezonui artėjant į pabaigą, norime paraginti paskutines pavasario dienas praleisti šiltose teatrų salėse, stebint edukacinius spektaklius skirtus ne tik mažiesiems, bet ir jų tėveliams.

Nustebinkite savo mažuosius pakviesdami ketvirtadienio vakarą praleisti cirke. Gegužės 7 d., šalia Vilniaus prekybos ir pramogų centro „Akropolis", kuriam laikui įsikūrė Didysis Baltijos cirkas. Pasiruošę naujam,  2015 metų sezonui, artistai žada padovanoti daugybę spalvingų, magiškų akimirkų visiems, kurie užsuks pasigėrėti jų triukais. Cirko trupė ne bet kokia - tarptautinė. Iš įvairių pasaulio kampelių surinkti artistai bei gyvūnai yra gastroliavę ir pasirodę geriausių Europos cirkų arenose pagaliau  stebins ir Lietuvos publiką. Ypatingas svečias - liūtas Alex iš „Madagaskaro"!

Ankstyvą šeštadienio, gegužės 6 d., rytą kviečiame pradėti muzikiniame spektaklyje vaikams „Kari ir Bakterija". Spektaklis - edukacinis, šmaikščiai ir linksmai mokantis vaikučius valytis savo dantukus. O tie, kurie nemėgsta to daryti išvys, kas gali atsitikti, kuomet valgoma labai daug saldumynų ir visiškai nesirūpinama dantukais. Spektaklis bus tikrai labai naudingas tiek tėveliams, tiek vaikams. Jį išvysti galėsite Vilniaus kameriniame teatre.

„Išeik į kiemą" - miuziklas, kurį būtina pamatyti visai šeimai. Jaunimo miuziklo teatro aktorių pristatomas edukacinis miuziklas sukurtas V. V. Landsbergio pasakos „Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo" motyvais. Šiuo miuziklu jaunieji aktoriai siekia atkreipti visų, ypač jaunųjų žiūrovų, dėmesį į opias gamtos užterštumo problemas, su kuriomis susiduria kiekvieną dieną net savo kieme. „Išeik į kiemą" idėja - ugdyti ir skatinti atsakomybę už savo padarytus ar nepadarytus veiksmus, kadangi kiekvienas iš mūsų esame atsakingas už pasaulį, kuriame gyvename. Neatsitiktinai pasirinkta ir miuziklo vieta - tai Vilniaus skate-parkas, „Kablys". Ši vieta sutraukia daug jaunimo, o miuzikle rampos tampa dekoracijomis. Miuziklas skirtas 7-16 metų jauniesiems žiūrovams ir juos lydintiems šeimos nariams.

Sekmadienį Klaipėdos kultūros centre „Žvejų rūmai" bus rodoma smagi pjesė-pasaka vaikams „Nutikimai smaližių šalyje". Labai saldi, linksma, nuotaikinga ir, žinoma, pamokanti pasaka apie Smaližijos šalies karalių Medlaižį, jo dukrą princesę Meilutę ir visą būrį spalvingų gyventojų. Visus juos, taip saldžiai gyvenant, užpuola baisi liga - saldligės epidemija. Yra tik vienas vaistas, kuris gali padėti. Koks? Sužinosite apsilankę spektaklyje!

Dar vienas smagus spektaklis sekmadienį bus rodomas Vilniaus mažajame teatre. Sektaklis „Dostojevskis vaikams (nuo 9 iki 99 metų)" sukurtas pagal labai gerai visiems žinomo rusų rašytojo Fiodoro Dostojevskio romanus: „Vargo žmonės", „Netočka Nezvanovna", „Jaunuolis", „Broliai Karamazovai" bei pačio rašytojo rašytą dienoraštį. Šiuos visus kūrinius vienija vaikai bei aktualios ir šiandienos jaunimui temos - atsakomybė, mylimi žmonės, meilė, neapykanta, ambicijos. Spektaklio režisierius Paulius Ignatavičius mokyklinio amžiaus moksleiviams skirtą spektaklį laiko didžiule atsakomybe ir kūrybos malonumu: „Spektaklyje žaisime atvirą teatrą. Atsisakėme netgi scenos - viskas vyks čia pat prie žiūrovo." Nepraleiskite progos pamatyti ir sudalyvauti kitokiame spektaklyje.

Ne tik cirkas, spektakliai, koncertai, bet ir kiti, įvairūs renginiai Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje - visų jų tvarkaraštį galite rasti tik vienoje vietoje, renginių portale Kur.lt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis