Garsi aktorė per Oskarų teikimus nusitraukė pieno kūdikiui

Vis daugiau įžymių mamų fotografuojasi žindydamos savo kūdikį, o nuotraukas leidžia publikuoti žurnalams arba viešina facebook'e. Tai tapo net savotiška mada. Tačiau aktorė Scarlett Johansson nustebino dar labiau.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, Gydytoja: normaliai vaiko raidai mėsa yra būtina
Portugalijoje gyvenant lietuvė: vaikai čia labai mylimi

Kol kas vieninteliame interviu apie motinystę žinoma mama prisipažino, kad gimus dukrytei jai labai trūksta miego ir ji vis dar mokosi būti mama, tačiau tuo pačiu ji visą laiką jaučiasi be galo laiminga.

Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Vida Press

Žindymo skatinimu užsiimantys specialistai sako, kad tokie garsių moterų poelgiai yra labai svarbūs – jų pavyzdys gali užkrėsti ir kitas, jomis besižavinčias, moteris. S. Johansson įrodė, kad žindymas netrukdo nei gražiai atrodyti, nei dalyvauti iškilmingame renginyje.

Savo vaikus ilgai mamos pienu maitino ir daug kitų žinomų pasaulyje moterų, pavyzdžiui, supermodeliai Nadja Auerman, Cindy Crawford, Eva Herzigova, aktorės Salma Hayek, Angelina Jolie, Julia Roberts, dainininkės Beyoncé, Madonna, Pink ir kitos. Didžiosios Britanijos sosto įpėdinį, mažąjį princą George, mama Kate Middleton taip pat maitino savo pienu.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis