Mamos ir vaikų darželio konfliktą įžiebė vaiko antakiai

Neeilinis konfliktas viename vaikų darželyje JAV: motina kaltina jo darbuotojus, kad be atsiklausimo nudepiliavo jos dukrytei antakius ir taip sukėlė skausmą. Vaikų darželis tai neigia.

Dvejų metų mergaitės Lilayia mama Alyssa Salgado šį neeilinį įvykį paviešino savo socialinio tinklo paskyroje. Moteris sako, jog vieną dieną pasiėmusi dukrytę iš vaikų darželio pastebėjo, jog jos antakiai nudepiliuoti. Nuo gimimo tamsaus gymio mergaitė turėjo suaugusius juodus antakius, o mama tvirtina, kad dabar jos dukters antakiai yra atskirti. Alyssa tvirtina, kad taip nutiko vaikų darželyje. Tiesa, pati ugdymo įstaiga tai neigia ir sako, jog mama išsigalvoja.

Įdomu, kad po mamos įrašo feisbuke atsiliepė dar viena mama, šįkart berniuko, kuri tvirtina taip pat įtarusi, jog jos sūnaus antakiai buvo nudepiliuoti.

Motinos įsitikinusios, kad toks vaikų darželio darbuotojų elgesys yra netoleruotinas. Niekas negali taip elgtis be tėvų žinios ir leidimo. Alyssa neketina nuleisti rankų ir pasiryžusi įrodyti savo tiesą. Kol kas ji dukters į vaikų darželį neveda, kol nebus išaiškintos visos įvykio aplinkybės. Abiejų vaikų moterys kreipėsi į vietos policiją ir parašė pareiškimus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis