Pirmojo gruodžio savaitgalio renginiai šeimoms su vaikais

Pradėjus gyventi bene didžiausios metų šventės laukimu, kviečiame į renginius, pripildytus kalėdinio gerumo bei jaukumo! Į savo dienotvarkę įtraukite tradicinius bei muzikinius spektaklius kurie patiks ir mažiesiems, ir suaugusiems, bei kartu įžiebkite eglutę - juk laikas su artimiausiais visada būna prasmingiausias, taigi, į kultūrines miesto erdves ženkite su tais, kurie jums svarbiausi!

„Spektaklis turėtų vaikams įkvėpti pasitikėjimo savimi, parodyti, kad jie būdami maži yra labai reikšmingi žmonės ir gali nuveikti didelius darbus" - sako spektaklio „Emilis iš Lionebergos" režisierė. Vienos žymiausių vaikų autorių Astridos Lindgren romano inscenizacija - pasakojimas apie vaikų gyvenimą, jų bandymą pritapti suaugusiųjų pasaulyje, jų drąsą bei savarankiškumą. Pagrindinis spektaklio, kurį kauniečiai ir laikinosios sostinės svečiai galės išvysti jau ketvirtadienį, veikėjas - Emilis, berniukas, kurį pažinojo visi miestelio gyventojai. Ir jis nuolat kur nors įkliūdavo (renginio organizatorius - Vilniaus kamerinis teatras).

Spektaklyje „Tarmių stalas" aktoriai bando pasiekti dermę tarp pramogos ir edukacijos. Čia - keturiomis tarmėmis sekamos pasakos su muzikiniais intarpais ir animuojami seni lietuviško kaimo buities daiktai bei liaudies menininko Vlado Šiekštelės drožiniai, tačiau viskas pateikta subtiliai ir lengvai - žiemiško liūdesio spektaklyje nė ženklo. Tai - puikus būdas kauniečiams ir miesto svečiams praleisti ketvirtadienio popietę kartu su savo vaikais, tačiau įdomu bus ne tik jiems, bet ir jų tėveliams (renginio organizatorius - „Stalo" teatras).

Gruodžio 4-ąją atsipalaiduokite kino teatre, kur drauge su visa šeima gerai praleisite laiką žiūrėdami juokingą ir prancūziškai lengvą lietuviškai įgarsintą komediją, skirtą ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. „Mažylio Nikolia atostogos" kels juoką: mažiesiems - vaikiškos išdaigos, o suaugusiesiems - bendraamžių patiriami kurioziški nesusipratimai. Taigi, visi ištroškę linksmybių, ketvirtadienį leiskitės į nuotykius drauge su Nikolia, jo tėvais ir senele (renginio organizatorius - „Kino pasaka")!

Gruodžio 6-ąją „Raganiukės" teatre įžiebkite eglutę ir pajuskite - smagiausia metų šventė jau čia pat! Būkite tikri - čia susirinks visi, turintys dalyvauti kalėdinėje šventėje - Kalėdų Senelis su elniu Rudolfu, taip pat šventės metu skambės kalėdinės dainos, kurias atliks kalėdinių pasakų personažai: Besmegenis, Dovanų Nykštukas, Grinčas, Naminukė Kūtė ir jų draugai! Kalbančios eglutės įžiebimas Raganiukės teatre - renginys visiems, laukiantiems Kalėdų (renginio organizatorius - „Raganiukės" teatras!

Dideliems ir mažiems jau gyvenant Kalėdų laukimu gruodžio 6-osios šeštadienį „Keistuolių" teatras visą jūsų šeimą kviečią į kalėdinę premjerą „Kurmis ir ramunė" - istoriją apie tai, kas mūsų gyvenimą daro geresniu, šviesesniu, linksmesniu - draugus. Pagrindinis pasakojimo herojus dėl draugystės įveiks perkops kalnus, perbris upes ir perplauks jūras, o žiūrovai galės prisiminti, kodėl reikia branginti didžiausią turtą ir vertybę - gerus ir tikrus draugus, kurie tokiais išlieka ne tik tada, kai linksma, bet ir nelaimėje (renginio organizatorius - „Keistuolių" teatras).

Muzikinis spektaklis-improvizacija „Senelės pasaka", kurį galėsite išvysti jau gruodžio 7-ąją, skirtas tiek mažiausiems žiūrovams ar jau ūgtelėjusiems, tiek jų tėveliams. Pagrindiniu pasakojimo motyvu čia tampa poetės Salomėjos Nėries eilėraštis. Tai - spektaklis, kuriame, atgiję žinomų pasakų personažai - Žąsinas Moliūgas, trečias brolis Jonas, Našlaitėlė, žalčio žmona Eglė bei daugelis kitų, atvirai ir žaismingai pasakoja savo neįtikėčiausias istorijas bei drąsiai kviečia mažuosius kurti pasaką kartu. Pasaką, kur žąsinai gali skraidyti, o žuvys - kalbėti. Kur kiekvienas gali virsti, kuo tik panorėjęs, o stebuklai užklupti tada, kai mažiausiai jų lauki ir tikiesi (renginio organizatorius -teatras „Atviras ratas").

Renginiai Vilniuje stebina savo gausa, todėl kartais sunku nepasimesti tarp visų pramogų ir išsirinkti tinkamiausią. Portale http://kur.delfi.lt/ gali rasti sostinėje bei didžiausiuose Lietuvos miestuose vykstančius renginius - koncertus, vakarėlius, futbolo, krepšinio varžybas, šou, festivalius, spektaklius, miuziklus ir kitus. Sužinok, kas vyksta tavo mieste!

Fausta Marija Leščiauskaitė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis