Ypatingas siurprizas šeimai, kurios Kalėdas pernai pavogė vagys FOTO

Ši šeima šiemet turi vieną didžiausių eglių, kokia tik yra buvusi privačiame name. Ypatingų Kalėdų jie sulauks po to, kai pernai jų neturėjo, nes Kalėdas pavogė... vagis.

Penistonų šeima iš Didžiosios Britanijos pernai nešventė Kalėdų. Mat likus savaitei iki jų, į namus įsilaužė vagys, kurie apšvarino viską, paėmė net vaikams supakuotas kalėdines dovanas. Po tąkart patirto šoko, šeima nebenorėjo švęsti. Įsibrovėliai pavogė ne tik šeimos turtą, bet ir... Kalėdas.

Apie tai socialiniame tinkle pasipasakojusi šeima šiemet sulaukė ypatingo siurprizo - jų namuose buvo pastatyta rekordinio dydžio Kalėdų eglė, tokia, kurią pamačius pirmoji žmonių reakcija būna „Ak" ir „Oi".

TAIP PAT SKAITYKITE:

10 dalykų, kurių ilgiuosi iš tų laikų, kai nebuvau mama

5 klaidos, kurias darome pirkdami dovanas vaikams

Vida Press

7,6 metrų aukščio eglė išlindo net per Penistonų šeimos namo stogą. Ji tokia milžiniška, kad jai prireikė 100 metrų girliandos.

Vida Press

Šią eglę šeimai dovanojo vienas žinomas prekybos tinklas, kuris šiemet prieš Kalėdas nusprendė pradžiuginti kažkuo nuskriaustus žmones.

Vida Press

Nicola (35) ir Christopher (38) niekada nepamirš pernai metų nelaimės. Niekadėjai iššvarino namus taip, kad juose neliko daug vertingų daiktų, supakuotų vaikų dovanų - irgi. Buvo pavogti papuošalai, pinigai ir net dėžutės su saugomais iškritusiais pieniniais vaikų dantukais. Nusikaltėliai iki šiol nėra sugauti, o apvogtoji šeima prisipažįsta dar ilgai negalėjusi ramiai gyventi.

Vida Press

Šiemet išvydę jiems padarytą siurprizą, Penistonai ne iš karto atgavo kvapą. Labiausiai laimingi buvo šeimos vaikai Finlay (7) ir Jasmine (12). Tuo metu, kai meistrai montavo ir puošė eglę, šeima buvo paprašyta išvykti. Tai, ką jie pamatė grįžę, buvo milžiniška staigmena.

Vida Press

Papuošalus šiai eglei milžinei sukūrė įvairių mokyklų mokiniai, taigi, kiekvienas iš žaisliukų spinduliuoja šilumą, su kuria jie buvo kuriami.

Vida Press

Kaip sakė mažiausias šeimos narys, Finley, tai yra „pačios jėgiškiausios" Kalėdos, kokios tik yra buvę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis