Audrius Rakauskas prisipažįsta, kas yra jo mėgstamiausias personažas

Maži ir dideli su nekantrumu laukia iš televizijos į kino teatrus persikeliančio smagaus, visuomet siurprizų pateikiančio specialiojo korespondento Gustavo. Šįsyk jam teks leistis į spalvingą kelionę drauge su sumaniuoju pagalbininku, visų mokslų ekspertu, kolega ir bendražygiu profesoriumi Kalėdausku.


Parsisiųskite programėles telefonams štai čia: „iPhone“, „Android“. Draugaukime ir Facebooke!

Vis mažiau dienų liekant iki spalio 17 dienos, kuomet pirmasis lietuviškas vaidybinis animacinis filmas „Gustavo nuotykiai" pasieks Lietuvos kino teatrus, abu pagrindinius filmo herojus įkūnijęs aktorius Audrius Rakauskas papasakojo apie visa išmanantį ir kiek ekscentrišką profesoriaus Kalėdausko personažą.

"Tauras Films"

Profesoriaus Kalėdausko dosjė iš jo paties lūpų:

Vardas: Velykis Kalėdauskas - Kūčys.

Amžius: Vyras pačiame jėgų žydėjime.

Profesija: Profesorius.

Gyvenamoji vieta: Lietuva.

Mano šūkis: „Jei nežinai, tai žinok!" arba „Jei nežinai, tai sužinok!" arba „Jei nežinai, tai - būk malonus - sužinok!"

Ką privalai apie mane žinoti: Daugkartinis Nobelio premijos kandidatas.

Bendra charakteristika: Mokslininkas iš prigimties. Fizikas, chemikas, biologas, istorikas ir MĄSTYTOJAS. Kartą jis sakė: „Diena be mokslo - tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko. Labiausiai nesuvokiama pasaulyje yra tai, kad tas pasaulis yra suvokiamas. Džiaugsmas matyti ir suprasti yra pati puikiausia gamtos dovana! Nors tai ir ne mano - ne Kalėdausko mintys - bet aš visiškai su tavim sutinku, Albertai Einsteinai!" Ir pridūrė: „Tu, Albertai, taip mąstai, o aš taip gyvenu!"

"Tauras Films"

Audrius Rakauskas apie savo herojų:

„Profesorius Kalėdauskas yra truputį ironiškas, ekscentriškas, turi keletą neigiamų bruožų. Jis niekada nepripažins, kad yra neteisus, jei kas, mieliau suvers kaltę Gustavui. Arba jei reikia ką nors padaryti, o profesorius nenori, jis suras šimtą priežasčių, kodėl darbą atlikti turėtų Gustavas. Galima pajusti, kad šis herojus jaučiasi labai svarbus, jis net yra kartą pasakęs, kad televizijos laida turėtų vadintis ne „Gustavo enciklopedija", o „Profesoriaus Kalėdausko didžioji enciklopedija". 

"Tauras Films"

Gustavas ir profesorius yra neatskiriami, nors ir turi priešingų savybių. Gustavas draugiškas, naivokas, o Kalėdauskas - protingesnis, mėgsta bičiulį pašiepti. Profesorius Kalėdauskas - mano mėgstamiausias personažas, pavyko sukurti labai įvairiapusišką jo charakterį. Jų priešprieša nepiktybiška, nors kartais jie gali ir pasižodžiuoti, tačiau vienas kitą puikiai papildo. Filme jie visur keliauja drauge nuo pat akimirkos, kai išplaukia pažvejoti."

"Tauras Films"

Televizijoje jau beveik 20 metų gyvuojanti laida „Gustavo enciklopedija", virtusi stulbinančiais, pozityviais ir linksmais „Gustavo nuotykiais", į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau nuo šių metų spalio 17 dienos.

Spalvingas filmo „Gustavo nuotykiai" anonsas:

Dėmesio!
Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir spalio mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo "TAVO VAIKAS" prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis