Traukinyje gimusi mergaitė sulaukė ypatingos dovanos

Nekasdienis nutikimas Vokietijoje: ketvirtadienio rytą viename traukinyje gimė mergaitė. Gimdymo veikla prasidėjo netikėtai, naujagimė gimė žaibiškai, todėl traukiniui atvažiavus iki artimiausios stotelės iš jo išlipo mama su naujagime ant rankų.

Rugpjūčio aštuntąją, kuri, ko gero, buvo karščiausia ne tik Lietuvoje, ilgam atsimins vieno traukinio keleiviai bei darbuotojai.

Ketvirtadienio ankstų rytą, apie 5.30 valandą, kelyje tarp Leipcigo ir Halės, traukinyje (vok. S-Bahn) gimė mergaitė. Gimdymas netikėtai prasidėjo pirmame vagone važiuojančiai moteriai, jį iš karto pastebėjo traukinio palydovė.

TAIP PAT SKAITYKITE:
Kokia esate mama pagal Zodiako ženklą?

Iš karto po gimimo dvynukai susikibo rankomis

Nedelsiant buvo kreiptasi į traukinio keleivius, gal tarp jų yra medikų ar medicininį išsilavinimą turinčių žmonių, tačiau tokių neatsirado.

Du traukinio keleiviai pasisiūlė padėti. Moteris buvo nugabenta į traukinio neįgaliųjų tualetą, kur, pasak, liudininkų, žaibiškai gimė mergaitė. Kai traukinys pasiekė artimiausią stotelę, ką tik tapusi mama su dukrele išvežtos į artimiausią ligoninę.

Traukinių vadovybė nusprendė sureaguoti į tokį netikėtą įvykį ir padovanojo naujagimei nemokamą viso gyvenimo abonementą važiuoti traukiniu tame regione.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis