Išbandžiusios produktą moterys kalba apie meilę iš pirmo žvilgsnio

Jeigu esate ištikimi mūsų portalo skaitytojai, pastebėjote, kad vis dažniau siūlome jums išbandyti vieną ar kitą produktą.

Prieš kurį laiką portalo www.tavovaikas.lt skaitytojoms pasiūlėme galimybę gauti dovanėlių ir tapti kasdienių higieninių įklotų CAREFREE FLEXI COMFORT testuotojomis.

Iš viso rinkome 8 testuotojas, kurioms atiteko 12 pakuočių CAREFREE FLEXI COMFORT (kiekvienoje po 20 vnt.) Daugiau kaip 230 moterų dalyvavo konkurse (ČIA), tad testuotojas rinkome atsitiktinės atrankos būdu.

Praėjus dviems savaitėms po dovanėlės įteikimo paprašėme moterų pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais.

Evelina:

„Nejuntami, bet suteikia juntamą gaivos ir švaros pojūtį. Visiškai prisitaiko prie kūno judesių: kad ir ką darytum, patikimai lieka savo vietoje – nesusiraito, nesusiglamžo ir "nenučiuožia". Jei būčiau gimnastė ar Pietų Amerikos šokių šokėja, rinkčiausi tik šiuos įklotus. Jie padeda negalvoti apie dalykus, apie kuriuos norisi negalvoti svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis.

Labai minkštas ir labai plonas, todėl iš pradžių kelia nerimą: ar tikrai patikimas. Bet neperdrėksta lyg koks sugertukas, net jei užsimiršti laiku pasikeisti: jis lieka patikimai gaivus. Kai liaujiesi abejoti, visiškai jį pamiršti. Įklotai tokie pralaidūs orui ir kvėpuojantys, kad jautiesi taip, lyg kelnaitėse nieko nėra.

Labai smagu, kad kiekvienas įklotas supakuotas atskirai, tai kaskart suteikia asmeninio dėmesio jausmą“.

Aida:

„Carefree Flexi“ yra itin ploni, todėl jie man labiausiai patiko. Šiaip nemėgau jokių įklotų iki tol, kol nepabandžiau šių. Visi iki tol bandyti man trukdydavo, jausdavausi labai nepatogiai su jais. Ypač vasarą, atrodo, kad iš po suknelės visi mato, ką aš ten įsidėjusi. Ką dar pastebėjau, jei įsidedi, tai jis nejuda, labai gerai prilimpa. Iki tol įklotai, kuriuos bandžiau naudoti, man atsiklijuodavo. Nežinau, gal nemokėjau pasirinkti iš gausios pasiūlos. „Carefree Flexi“ kiekvienas įklotas supakuotas, nedidukas, todėl labai patogu įsidėti į keliones. Žodžiu, tai pirmas įklotas, kuriuo nenusivyliau“.

Giedrė:

„Šie įklotai iš pirmo žvilgsnio pasirodė, kaip inovacija, bet pažvelgus giliau iškėlė ne vieną klausimą.

Plonumas. Tai gali būti šio įkloto privalumas karštą vasaros dieną vilkint prigludusią suknelę ar sijoną.

Kibumas. Deja, bet šis įklotas lengvai „lipo“ ne prie kiekvienų apatinių, matyt, tam įtakos turėjo jo storis.

Higiena. Apskritai įklotas pasirodė per plonas – nesijaučiau su juo „saugi“ ir tai ėmė kelti tam tikrus higienos klausimus.
Tačiau tikiu, kad šis įklotų sprendimas turi perspektyvą. Visgi nenuginčijama šių įklotų privalumas - vietą taupanti pakuotė, kas ypač praverčia keliaujant“.

Dovilė:

„Prisipažinsiu, kad nebuvau bandžiusi šios firmos įklotų, todėl apsidžiaugiau gavusi galimybę. Kartu su įklotais gavau informacinį lankstinuką, kuriame buvo parašyta, kad „nors įklotai yra tik 1 mm pločio, jie sugeria net 10 ml skysčio“. Išbandžiusi juos kelias savaites galiu patvirtinti, kad tai tiesa.

Vasarą kasdieniai įklotai yra tokia būtinybė, kaip du kartus per dieną valytis dantis ar rankų plovimas prieš valgį. Jie būtini! Šios vasaros pradžia Lietuvoje buvo itin karšta, tad ir prakaitavimas buvo didesnis. Važinėju viešuoju transportu, kur tikrai sąlygos kartais būna kaip pirtyje, tad gaivos pojūtis man labai reikalingas. CAREFREE FLEXI COMFORT man labai patiko ir tiko. Pavadinčiau tai meilei iš pirmo žvilgsnio“.

Justina:

„Su šiais įklotais jaučiausi patogiai visą dieną, plonyčiai, mažyčiai, supakuoti atskirai, neužimantys daug vietos kosmetinėje, garantuoja, kad nuo ryto iki vakaro jaučiausi gaivi it ką tik pakilusi iš žibučių lysvės. Mano darbas toks, kad turiu daug vaikščioti, o „Carefree“ visiškai nevaržo judesių, išlieka savo vietoje – tikrai neatsidursite nepatogioje situacijoje, net, jei vilkėsite patį trumpiausią sijoną pasaulyje, garantuoju! Patikrinta! Karščiausią vasaros dieną, jaučiausi gaivi ir švari, jokių nemalonių „svetimkūnio“ jausmo, išbandžiau visų trijų rūšių – medvilnės pojūčio, gaivaus kvapo ir su alavijo ekstraktu, tiko ir patiko visi trys“.

Rita:

„Šie higieniniai įklotai patogūs naudoti kelionėje. Nedidelę pakuotę patogu įsidėti į rankinę, neužima daug vietos. Kiekvienas įklotas dar yra supakuotas atskirai, tad tai labai higieniška. Malonaus kvapo, suteikia gaivumo pojūtį.

Tačiau šios pakuotės higieniniai įklotai turi daug papildomo pakavimo plastiko, kurį tenka išmesti. Naudojant kasdien rinkčiausi įklotus, kurie yra sudėti tiesiog dėžutėje ar maišelyje be papildomos pakuotės“.

Kristina:

„Ačiū galimybę nemokamai išbandyti „Carefree“ higieninius įklotus. Kaip tik šią dovaną pirmą kartą panaudojau išvykusi atostogų į Graikiją. Šie įklotai man pasirodė tikrai patogūs, plonučiai, juos nešiodama jaučiausi komfortabiliai, lyg būčiau be jų, bet kartu ir su apsauga. Pati pakuotė taip pat labai patogi, minimali, mobili, tad šie įklotai rado vietą mano nedidelėje rankinėje, kurioje nešiojuosi tik svarbiausius daiktus“.

Rima:

„CAREFREE FLEXI COMFORT įklotai labai sužavėjo. Idealiai parinktas dydis, būtent toks, kokio reikia. Plonas ir visiškai nejaučiamas, tačiau atliekantis savo funkciją. Na, o pats didžiausias pliusas, kad kiekvienas iš jų supakuoti atskirai! Juos galiu įsidėti net į mažiausią rankinuką ir nesibaiminti, kad išsiteps, nes jis patogioje pakuotėje. Drąsiai visoms rekomenduoju! Seniai nesu tokio gėrio bandžiusi“.

Puikus produktas, labai patogi pakuote, kiekvienas įklotas supakuotas atskirai, tad galiu patogiai neštis rankinėje. Plonyčiai, švelnūs.

Užsakymo nr.: PT_78237477

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis