TAVO VAIKO premjeroje – spalvinga ir nuotaikinga animacija LINO: NUOTYKIAI KATINO KAILYJE

Vieną akimirką – žmogus, kitą – žmogaus dydžio katinas! Nuotaikinga animacinė pasaka „Lino: nuotykiai katino kailyje" į Lietuvos kino ekranus atkeliauja su TAVO VAIKO premjera: pamatykite šį filmą pirmieji su visa šeima balandžio 8 d. (sekmadienį) kino centruose „Forum Cinemas"!

Brazilų kino žvaigždė Seltonas Mello, pasirodo, gali ne tik sukurti įsmintiną vaidmenį tokiose sukrenčiančiose dramose kaip „Šiukšlės", bet ir parašyti scenarijų nuotaikingam vaikiškam filmui. Jo bendradarbiavimas su režisieriumi Rafaeliu Ribu kuriant animacinį filmą „Lino: nuotykiai katino kailyje" pelnė kino kritikų aplodismentus, filmą puikiai įvertino ir žiūrovai, todėl jis ir išisveržė iš Lotynų Amerikos kino rinkos į platesnį pasaulį!

„Lino: nuotykiai katino kailyje" pasakoja apie kasdienybės rate įstrigusį vaikiną Lin, kuris pragyvenimui užsidirba vaidindamas katiną.

Apsivilkęs katino kostiumu vaikinas linksmina vaikus jų gimtadieniuose ir kitose šventėse. Dažniausiai vaikai būna pikti ir nuolat tyčiojasi iš Lino. Nenuostabu, kad šis darbas vaikinui nusibodęs iki gyvo kaulo. Tačiau kito darbo nėra ir galų gale netekęs vilties ką nors pakeisti, Lino kreipiasi pagalbos į paslaptingą burtininką doną Leoną.

Tiesa, burtininkas iš jo nekoks ir pats donas tą žino. Tačiau išklausęs Lino vargus ir nusprendęs jam padėti, Leonas netikėtai sublizga. Jo burtai suveikia! Tiesa, ne taip, kaip tikėjosi Lino.

Vaikinas pavirsta tikru didžiuliu žmogaus dydžio katinu! Ir staiga paaiškėja, kad ankstesnis jo gyvenimas buvo visai pakenčiamas.

Ką daryti? Žinoma, reikia susirasti doną Leoną, kad šis jį vėl atverstų į žmogų. Tik kur tas Leonas prapuolė? Lino patraukia į kelionę, ieškodamas paslaptingojo burtininko.

Savaime suprantama, gigantiško katino kelionė per miestą nėra tokia lengva ir paprasta kaip žmogaus. Lino turi slapstytis nuo kiekviename žingsnyje jį sekančių smalsių akių, bėgti nuo policijos, saugotis piktojo Vitoro spąstų ir kokiu nors būdu atsikratyti įkyrios mergaitės Pestinjos, kuri, atrodo, tiesiog įsimylėjo didžiulį kačiuką ir nė už ką nesutinka jo paleisti.

Daugybė nuotykių ir nauji draugai lydi Lino kiekviename žingsnyje. Ir vaikinas pamažu supranta, ką reiškia būti ne tik katinu, bet ir žmogumi.

Organizatorių nuotr.

Lietuviškai dubliuota pašėlusi ir linksma braziliška aminacinė istorija „Lino: nuotykiai katino kailyje" Lietuvoje startuos su TAVO VAIKO premjera.

Pasinaudokite proga pamatyti šį filmą pirmieji kino centruose „Forum Cinemas" jau balandžio 8 d.!

TAVO VAIKO premjeros seansai su filmu „Lino: nuotykiai katino kailyje“ vyks:

- 13.25 val. Vilniaus kino centre Forum Cinemas Akropolis“;

- 12.50 val. Kauno kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis);

- 13.50 val. Klaipėdos kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis);

- 13.35 val. Šiaulių kino centre „Forum Cinemas“ (Akropolis);

- 12.25 val. Panevėžio kino centre „Forum Cinemas“ (Babilonas).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis