TAVO VAIKO premjeroje – nuotykių komedija „Luisas ir ateiviai"

Koks vaikas nenorėtų susipažinti su ateiviais! Ypač tokiais patrakusiais prašmutgalviais, kurių nežemiški nuotykiai Žemėje pasakojami animaciniame filme „Luisas ir ateiviai".

Pasinaudokite proga šį filmą pamatyti anksčiau nei kiti: Lietuvos kino teatruose jis startuos tik rugpjūčio viduryje, o TAVO VAIKO premjeroje „Luisas ir ateiviai" bus parodytas liepos 29 d., sekmadienį visuose kino centruose „Forum Cinemas"!

Organizatorių nuotr.

„Oskaru" už geriausią 1989 metų trumpametražį animacinį filmą „Balansas" apdovanoti broliai dvyniai vokiečių animatoriai Christophas ir Wolfgangas Lauensteinai į kiną sugrįžta su patrakusiomis idėjomis: beprotiškų nuotykių animacinė komedija „Luisas ir ateiviai" – vienas perspektyviausių darbų jų karjeroje.

Organizatorių nuotr.

Filmas pasakoja apie paprastą, bet be galo protingą vaikiną Luisą, kuris dienų dienas leidžia skaitydamas apie ateivius ir nežemiškus pasaulius. Tačiau literatūra ir televizinės laidos yra niekis. Luisas trokšta gyvai pamatyti ateivius. Ir vieną dieną... ši svajonė tampa realybe! Nes netoli jo namų sudūžta kosminis laivas.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Pamatęs, kokie padarai iš jo išlindo, Luisas iš karto tiesia pagalbos ranką ir pažada atvykėliams padėti rasti reikiamas detales jų kosminei transporto priemonei. O kol tai nutiks, maloniai kviečia ateivius pasisvečiuoti pas save. Žinoma, ateiviai priima kvietimą. Tačiau nei jie, nei Luisas nenutuokia, kokie išbandymai ir nuotykiai jų lauks žemiškuose namuose.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Pasinaudokite proga tuos nuotykius pamatyti pirmieji: liepos 29 d. su TAVO VAIKO premjera į kino cebtrus „Forum Cinemas" atkeliaujantis 3D filmas „Luisas ir ateiviai" įgarsintas lietuviškai: pagrindiniams herojams savo balsus paskolino Simonas Storpirštis, Juozas Gaižauskas, Algirdas Dainavičius, Jeronimas Milius, Sergejus Ivanovas, Neringa Varnelytė. Edita Zizaitė, Jurgis Damaševičius ir kt.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Liepos 29 d. TAVO VAIKO premjeros seansai su filmu „Luisas ir ateiviai" vyks:

11.00 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis"

13.50 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis"

13.30 val. Kauno „Forum Cinemas" (Akropolis)

10.40 val. Klaipėdos „Forum Cinemas" (Akropolis)

10.40 val. Šiaulių „Forum Cinemas" (Akropolis)

12.25 val. Panevėžio „Forum Cinemas" (Babilonas)

Daugiau informacijos - ČIA.

Organizatorių nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis