Priemonė, skirta saugiai mėgautis saule

Šiandieninėje aplinkoje mūsų oda nuolat patenka į jai nepalankią aplinką. Klimato pokyčiai, gyvenimo būdas, dietos ir kiti šiuolaikinio gyvenimo veiksniai turi įtako tam, kad daugėja žmonių su jautria oda.

KODĖL REIKALINGA FORMULĖ, SKIRTA JAUTRIAI ODAI?

Shiseido tiki, kad kiekvienas gali mėgautis saule – ir žmonės, turintys jautrią odą, ir vaikai. Vaikų oda yra jautresnė ir plonesnė, dėl to greičiau pažeidžiama nei suaugusiųjų.

Losjonas Expert Sun Protection Lotion S, sukurtas naudojant WetForce technologiją, yra skirtas apsaugoti itin jautrią odą. Shiseido sukurta unikali WetForce apsaugos nuo saulės technologija reaguoja į mineralus, esančius vandenyje ir prakaite. Todėl apsauga SuperVeil-UV 360™ yra dar stipresnė.

Tai reiškia, kad žmonės su jautria oda, o taip pat vaikai gali mėgautis saule, nesvarbu, ar vandenyje, ar sausumoje.

Gamintojo archyvas

SAUGI FORMULĖ

Produktas sukurtas, galvojant apie vaikus ir žmones, turinčius jautrią odą. Jo sudėtyje nėra alergiją ar odos suerzinimą skatinančių sudedamųjų dalių. Naudotos tik kruopščiai atrinktos sudedamosios dalys.

TOBULA APSAUGA

WetForce
Įgauna apsauginės plėvelės galią, reaguojant kartu su sūriu vandeniu ir prakaitu.

SuperVeil-UV360™
Originali Shiseido apsaugos nuo UV spindulių technologija, sauganti nuo žalingų UVA/UVB spindulių.

Profence CELS
Saugo odą nuo ląstelėms daromos žalos ir dėl DNK pokyčių atsirandančių raukšlių.

TECHNOLOGIJA

Speciali formulė yra saugi tiek jautriai suaugusiųjų, tiek vaikų odai.

Gamintojo archyvas

Shiseido labai kruopščiai atrenka ingredientus produktams ir taiko dar griežtesnius standartus, negu medicininės paskirties produktams, kad būtų užtikrintas Shiseido produktų saugumas ir jų kokybė.

Taikant šiuos griežtus reikalavimus, pradinis ingredientų skaičius, įskaitant ir tuos, kurie dažnai naudojami pasaulinėje praktikoje, sumažėja maždaug perpus.

Tačiau, net jei ingredientai praėjo ypač sugriežtintą testavimą, jie vis tiek gali sukelti odos dirginimą tiems, kurie turi jautrią odą. Tai turi panašumų su maisto vartojimu: sojos pupelės ar kiaušiniai gali būti naudingi vienam žmogui, kai tuo tarpu kitam gali sukelti alerginę reakciją.

Gamintojo archyvas

Shiseido visada tobulina ingredientų rinkimo procesą, kad būtų atrinkti tik geriausiai tinkantys jautriai odai.

Taip pat buvo atliekami tyrimai dėl ingredientų sukeltų alerginių reakcijų, atliekamas tyrimas dėl negatyvaus poveikio odai. Tyrimams vadovavo dermatologai iš universitetų tyrimo institutų, siekiant atmesti tuos ingredientus, kurie kėlė bent menkiausių abejonių.

Gamintojo archyvas

Rezultatai parodė, kad tik apie 10 proc. Shiseido ingredientų gali būti naudojami kuriant produktus jautriai odai. Galiausiai, jautrios odos priežiūrai skirtuose produktuose yra tik keli ingredientai, kurie atitinka itin griežtus reikalavimus.

Kuriant WetForce jautriai ir vaikų odai, buvo sustiprintos atsargumo priemonės ir atlikti jautrią odą turinčių žmonių odos tyrimai(stebint dermatologams). Taip pat produktas buvo išbandytas su vaikais, prižiūrint pediatrui. Šių tyrimų rezultatai parodė, kad produktas ir jo ingredientai yra saugūs.

Užsakymo nr.: PT_75176944

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis