Palydėkime vasarą su TAVO VAIKO premjera – filmu DU ANČIUKAI IR ŽĄSINAS

Prisimenate „Šreką“? Smagios istorijos apie žalią monstrą kūrėjai vėl sugrįžta prajuokinti kino žiūrovų. Šįsyk – su... ančiukais ir žąsinais!

Paskutinį vasaros sekmadienį, rugpjūčio 26 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ pasinaudokite proga pirmieji pamatyti smagią istoriją „Du ančiukai ir žąsinas“ – tik per TAVO VAIKO premjerą!


Animacinių komedijų „Šrekas“ ir „Namai“ kūrėjai į režisieriaus kėdę pasodinę animacinių efektų meistrą Christopherį Jenkinsą sukūrė nepaprastai smagią ir juokingą istoriją, kaip vienas žąsinas rūpinosi dviem ančiukais.


Susipažinkite su Alfiu – žąsinų žąsinu, kurio bambėjimas įgrisęs visam žąsų pulkui. Jis įsivaizduoja esąs kietas bičas, nors visi aplink žino – tas peraugęs paauglys jau seniai turėjo suaugti. Visiškai be stabdžių ir jokios atsakomybės, o pulko taisyklės jam atrodo juokingos. Bet... kartą skrendant esimaivydamas ir vaizduodamas erelį žąsinas Alfis susižeidžia. O kai atsitokėja, pastebi, kad šalia jo šiltai įsitaisę miega du ančiukai.Filmas DU ANČIUKAI IR ŽĄSINAS
Filmas DU ANČIUKAI IR ŽĄSINAS
Forum CinemasJie pasimetė nuo savo pulko. Mažyliai tikrai pražus, jeigu jais kas nors nepasirūpins. Ančiukai atsiduria būtent vienišiaus Alfio globoje – jis pirmąkart prisiima atsakomybę už du mažius, beje, ne pačius švenčiausius. Keistoji trijulė turi tapti tikra šeima, kad po ilgos kelionės saugiai pasiektų peržiemojimo tikslą – šiltuosius kraštus.

Pasinaudokite proga dviejų ančiukų ir žąsino nuotykius pamatyti pirmieji: rugpjūčio 26 d. su TAVO VAIKO premjera į kino centrus „Forum Cinemas“ atkeliaujantis filmas „Du ančiukai ir žąsinas“ įgarsintas lietuviškai: pagrindiniams herojams savo balsus paskolino Simonas Storpirštis, Algirdas Dainavičius, Sergejus Ivanovas, Judita Urnikytė ir kt.


Rugpjūčio 26 d. TAVO VAIKO premjeros seansai su filmu „Du ančiukai ir žąsinas“ vyks:


• 11.30 val. Vilniaus „Forum Cinemas Vingis“

• 13.00 val. Vilniaus „Forum Cinemas Akropolis“

• 12.15 val. Kauno „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 13.00 val. Klaipėdos „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 13.30 val. Šiaulių „Forum Cinemas“ (Akropolis)

• 12.25 val. Panevėžio „Forum Cinemas“ (Babilonas)


Daugiau informacijos - ČIA.


Filmas DU ANČIUKAI IR ŽĄSINAS
Filmas DU ANČIUKAI IR ŽĄSINAS
Forum CinemasParašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis