TAVO VAIKAS kviečia į šeimos savaitgalį kine su animacine komedija BJAURUSIS AŠ 3

Geltonieji pakalikai sugrįžta į kino ekranus su naujais jų boso Gru nuotykiais! Birželio 23-25 d. visuose kino centruose „Forum Cinemas“ – TAVO VAIKO šeimos savaitgalis su išankstiniais animacinės komedijos BJAURUSIS AŠ 3 seansais.

Juokelių, kurie džiugintų tiek mažus, tiek didelius netrūks ir trečiajame filme apie ne tokį jau piktą piktadarį Gru ir jo ištikimus padėjėjus pakalikus, nes filmui scenarijų ir vėl parašė scenaristas Kenas Daurio, atidavęs jį pirmųjų „Bjaurusis Aš“ filmų ir komedijos „Pakalikai“ režisieriams Pierre‘ui Coffinui, Ericui Guillonui ir Kyle‘ui Balda.

Šįsyk istorijoje atsiranda naujas personažas – Gru brolis dvynys Dru. Kažkada buvęs didžiausiu pasaulio piktadariu, o vėliau tapęs geriausiu pasaulyje tėčiu ir gyvenantis paprastą gyvenimą su mylinčia žmona ir trim žaviom dukrelėm Gru, tiesą pasakius, net nežinojo, kad tokį brolį turi. Žinia apie jį trenkia kaip perkūnas iš giedro dangaus.

Brolių susitikimas iš pradžių pradžiugina Gru, tačiau vėliau priverčia sunerimti – nes Dru lyg apsėstas skatina brolelį prisijungti prie dar vieno darbelio. Nors piktadariška Gru prigimtis likusi praeityje, tačiau kažkas jį traukia atgal prie nusikaltėliškumo. Vejamas nuotykių troškimo, Gru leidžiasi įkalbamas ir broliai kartu su visų pakalikų būriu ima planuoti amžiaus nusikaltimą. Nes kas jau kas, o geltonieji žmogeliukai labiausiai ilgisi senųjų nusikaltėliškų dienų.

Birželio 23-25 d. per „Tavo vaiko“ šeimos savaitgalį visuose kino centruose „Forum Cinemas“ įvyks išankstiniai animacinės komedijos „Βjaurusis Aš 3“ seansai, nes filmas Lietuvos kino teatrų repertuaruose pasirodys tik nuo birželio 30 d. Per „Tavo vaiko“ šeimos savaitgalį bus rodoma lietuviškai dubliuota filmo versija 3D formatu.

Beje, lietuviškai animacinės komedijos personažus įgarsino aktoriai Dalius Skamarakas, Darius Auželis, Ineta Stasiulytė, Šarūnas Banevičius, Vidmantas Fijalkauskas, Rūta Jonė Lynikaitė, Laisvė Himalaya Hernandez ir kt.

Daugiau informacijos apie filmą ir išankstinius seansus: http://www.forumcinemas.lt/Event/305667/

Gamintojo nuotraukos

Užsakymo nr.: PT_75008574

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis