Koncertas pagal S. Gedos eiles, į kurį kviečiami ir vaikai, ir jų tėvai

Teatralizuotas koncertas pagal S.Gedos eiles „Dainų karuselė“ su vokaliniu vyrų ansambliu „Quorum“ vyks aštuoniuose Lietuvos miestuose.

2018 metais minime Sigito Gedos 75-ąsias gimimo ir 10-ąsias mirties metines. Vaikiškos ir ne visai vaikiškos dainos pagal S. Gedos eiles suskambės pačiu įdomiausiu būdu – a cappella, o jas padainuos profesionalus vyrų vokalinis ansamblis „Quorum“.


Netikite, kad koncerte galima apsieiti be muzikos instrumentų ir nenuobodžiauti? Užsukite į „Quorum“ atliekamų „Dainų karuselę“ ir įsitikinsite, kad jiems dainuojant jokių instrumentų nė nereikia. Bet nenustebkite, jeigu ausys išgirs tromboną ar marimbą. Mušamuosius tai tikrai girdėsite, bet visa tai tebus apgaulė! Skambės tik šeši vyriški balsai ir labai labai gražios dainos. Tas dainas žinos vaikai, tėveliai ir seneliai, o dar nežinantys susipažins su jomis ir jau niekada nebepamirš.


Kartu su “Quorum” pasisvečiuosime šviesiame poeto Sigito Gedos poezijos pasaulyje, sulipdytame iš būtų ir nebūtų dalykų. Suaugusieji čia pasijus vaikais, o vaikai galės pabūti kaip suaugę. Poetas sakydavo, jog kurdamas eiles girdi muziką. Mes dainose girdėsime nepakartojamas jo eiles apie baltąją varnelę, du mažus baltus pingvinus, karakumų asilėlį, senas mašinėles, riešutų žydėjimą ir dar daug kitų. Žinomas dainas dainuos kontratenoras Laimonas Bendaravičius, tenorai Andrius Bartkus, Marius Turlajus, baritonas Gintautas Skliutas, bosas Romanas Savickas ir beatbox’eris Šarūnas Navickas.


Šis teatralizuotas koncertas bus išskirtinė galimybė ir mažiems, ir dideliems susipažinti su žmogaus prigimčiai artimiausiu - dainavimu a cappella.


Organizatorių nuotr


Ansambliui "Quorum" jau 13 metų. Laikui bėgant jo sudėtis keitėsi, tačiau pavadinimas ir reikšmė liko tokie patys. "Quorum" tai ne choras, o minimalus dainininkų skaičius, kurio užtenka, jog a cappella dainuojama muzika gerai skambėtų. Pasitelkę vokalinę perkusiją - beatbox'ą, ansamblio dainininkai savo balsais sukuria nepakartojamą, beveik instrumentinį skambesį.


Koncertai vyks:


Spalio 28 d. 12 val. Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje;


Lapkričio 11 d. 12 val. Utenos kultūros centre;


Lapkričio 11 d. 17 val. Kauno kultūros centras „Tautos namai“;


Lapkričio 17 d. 13 val. Jonavos kultūros centre;


Lapkričio 17 d. 18 val. Marijampolės dramos teatre;


Lapkričio 25 d. 13 val. Šiaulių dramos teatre; 


Lapkričio 25 d. 17 val. Mažeikių kultūros centre; 


Gruodžio 8 d. 12 val. Alytaus dramos teatre. 


Daugiau informacijos rasite ČIA.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis